Gdzie zostanie wyłączony prąd?

W nadchodzącym tygodniu mieszkańcy naszego regionu muszą liczyć się z planowanymi wyłączaniami prądu. Sprawdziliśmy, gdzie i kiedy zostaną pozbawieni elektryczności.
Fot-W-tym-tygodniu-z-ograni
Fot. KG W tym tygodniu z ograniczoną dostawą prądu muszą się liczyć m.in mieszkańcy Grodziska Mazowieckiego

09.02.2015 Poniedziałek

Gmina Grodzisk Mazowiecki: godz. 08.00-18.00

Opypy: ul. Mazowiecka, Sosnowa, Azaliowa, Polnej Róży, Jałowcowa, Szyszkowa, Ziołowa, Jemiołowa, Polnych Kwiatów, Oliwkowa, Chabrowa, Figowa, Pałacowa, Wiosenna, Jesionowa

Grodzisk Mazowiecki: Zacisze, Wileńska, Paryska, Prosta, Nadarzyńska, Okrężna, Środkowa, Kucharskiego, Okólna, Szczęsna, Lubelska, Sieradzka, Białostocka, Łowicka, Kijowska, Lwowska.

Gmina Grodzisk Mazowiecki: 08.00-15.00

Grodziska Mazowiecki: ul. Słowackiego od nr 18a,19 do nr 8, Skarbka, Willowa, Rozkoszna, Plantowa, Sielska

Gmina Brwinów: godz. 08.00-16.00

Brwinów: ul. Pszczelińska , Peronowa, Gdańska , Kościuszki

Gmina Nadarzyn: 9.00-15.00

Stara Wieś ul. Borsucza

Gmina Łomianki: godz. 08.00–15.00

Dąbrowa Leśna

ulice: Grzybowa, Pionierów, Konwaliowa, Żywiczna od Długiej w kierunku Akacjowej.

 

10.02.2015 Wtorek

Gmina Grodzisk Mazowiecki:godz. 08.00-15.00

Grodzisk Mazowiecki: ul. Sienkiewicza Bloki 43A , 45 A, 45 B, 47 A, 47 B, 49 A, Sadowa 10, Daleka, Wólczyńska 6B, 6A, Grunwaldzka 1, 3

Gmina Błonie godz. 08.00-14.00

Błonie: ul. Kościuszki

Gmina Nadarzyn godz. 08.00-15.00

Strzeniówka: ul. Pruszkowska od nr 127 do nr 162, Jeżynowa 11, 12, Dzikiej Róży

Gmina Nadarzyn godz. 8.00-14.00

Rusiec ul. Osiedlowa, Majowa, Główna, Myśliwska, Słowicza, Szczęśliwa, Paprotki, Bajeczna, Ładna, Środkowa

Gmina Nadarzyn godz. 8.00-17.00

Rusiec ul. Słowicza 26, 29A, Szmaragdowa 4, Główna od nr 110 do nr 143, Zimowa od nr 7 do nr 11, Majowa od nr 4 do nr 31, Słowicza od nr 1 do nr 23, Botaniczna, Myśliwska od nr 1 do nr 13, Wilcza

 

11.02.2015 Środa

Gmina Grodzisk Mazowiecki godz. 08:00-18:00

Grodzisk Mazowiecki: ul. Szczęsna, Łowicka, Wieluńska, Lubelska, Sieradzka, Białostocka

Gmina Grodzisk Mazowiecki godz. 08.00-17.00

Grodzisk Mazowiecki ul. Żyrardowska od ulicy Kresowej do Malinowej, Malinowa

12.02.2015 Czwartek godz. 11.00-16.00

Łomianki ul. Paderewskiego od Chopina do końca obwodu w kierunku Jedności Robotniczej.

 

13.02.2015 Piątek

Gmina Grodzisk Mazowiecki godz. 08:00-18:00

Grodzisk Mazowiecki: ul. Langiewicza, Żeromskiego, Poniatowskiego, Traugutta, Żeromskiego, Spółdzielnia Mleczarska

Gmina Łomianki godz.11.00–16.00

Dąbrowa Dolna ul. Wyboista od Śliskiej do końca obwodu

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest