Kabaret OT.TO w Milanówku

W piątek, 10 kwietnia mieszkańcy Milanówka będą mieli okazję spędzić pełen humoru wieczór z kabaretem OT.TO. Artyści wystąpią w ramach Markowych wieczorów.
l_markowe-wieczory-otto-z-4
Fot. ckipmilanowek.pl Markowy wieczór z kabaretem OT.TO odbędzie się w piątek, 10 kwietnia

Kabaret OT.TO istnieje od 1987 roku, a więc już prawie 28 lat. Obecnie występuje w składzie:Andrzej Piekarczyk, Andrzej Tomanek i Wiesław Tupaczewski. Artyści tłumaczą nazwę od pierwszych liter słów „Ostatnie Takie Trio Oszołomów”. Są autorami wielu przebojów i zdobywcami nagród, a także złotych i platynowych płyt.

Kabaret OT.TO wystąpi na milanowskiej scenie Teatru Letniego MCK przy ul. Kościelnej 3, w piątek, 10 kwietnia w ramach Markowych wieczorów. Na scenie będzie gościć też Magda Komosa i Gabriela Maliborska-Smulewicz z grupy wokalnej MCK pod kierownictwem Dariusza Biernackiego, natomiast gospodarzem spotkania będzie Marek Majewski. Początek o godz. 19.30. Bilety w cenie 25zł/30zł można zarezerwować w sekretariacie MCK pod numerem telefonu 22 758 32 34.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest

4 komentarzy dla “Kabaret OT.TO w Milanówku

  1. hmm… nie to żebym się czepiała, ale kabaretowy wieczór w 5. rocznicę tragicznej katastrofy. w czasie której zginęło tylu znakomitych Polaków łącznie z Prezydentem RP… jakby któryś z panów z OTTO nie mógł wcześniej pomyśleć na terminarzem…