Planowane wyłączenia prądu

Gdzie i kiedy zostanie wyłączony prąd w najbliższym czasie? Sprawdziliśmy to.
P1060556
Fot. KG W tym tygodniu z ograniczoną dostawą prądu muszą się liczyć m.in mieszkańcy Grodziska Mazowieckiego i Pruszkowa

Poniedziałek, 27 kwietnia

POWIAT PRUSZKOWSKI

Pruszków

ulica Mickiewicza od numeru 33 do numeru 56 w godzinach 8.00-10.00

ulice: Ołówkowa od numeru 1 E do numeru 20, Drukarnia PRINT, Piekarnia, Sienkiewicza 7, 11, 17, Stalowa 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, Przemysłowa 4 w godzinach 11.00-13.00

Gmina Michałowice

Komorów ulice: Wiejska, Turystyczna, Kaliszany, Norwida, Filtrowa, Reja, Starych Lip, Główna, Sadowa, Zachodnia, Kurpińskiego, Chopina, Moniuszki, Stacja Uzdatniania Wody Turystyczna 2 w godzinach 8.00-15.00

POWIAT WARSZAWSKI ZACHODNI

Błonie ulica Kościuszki, 3 Maja w godzinach 11.00-13.00

ulica: Niemstaka, Dobrzyńskiego, Karczewskiego, Lesznowska w godzinach 13.00-15.00

Łaźniew ulica Wiosenna w godzinach 15.00-17.00

Wtorek, 28 kwietnia

POWIAT PRUSZKOWSKI/WARSZAWSKI ZACHODNI

Pruszków

ulice: Powstańców nr 32, 34, 73, Ołówkowa od nr 35 do 54a, Apteczna od nr 1 do 16, Reja od nr 3 do 16 w godzinach 08.00-15.00

Pruszków i Duchnice ulice: Żytnia, Duchnicka, Rozłogi, 3-Maja 201 i 202, Kurniki, REX-GLASS, OUA Pruszków

Domaniew,

Moszna: od 42 do 52, od 41 i 60 do Pruszkowa, Moszna 3, Sklep, Straż Pożarna, Bloki za sklepem w godzinach 09.00-18.00

Gmina Stare Babice

Zalesie, Wierzbin: ulice: Trakt Królewski od 167 i 182 do 185 i 202, Królewicza Jakuba, Sklep w godzinach 09.00-14.00

POWIAT GRODZISKI

Chlebnia w godzinach 08.00-13.00

Grodzisk Mazowiecki ulica: Słowackiego od nr 18 a,19 do nr 8, Skarbka, Willowa, Rozkoszna w godzinach 09.00-11.00

Środa, 29 kwietnia

POWIAT PRUSZKOWSKI

Pruszków ulica Bolesława Prusa 35 A, 35B, 35 C, Blok w budowie w godzinach 08.00-11.30

Gmina Nadarzyn

Strzeniówka

Ul. Pruszkowska od nr 104 do nr 161, Działkowa, Topolowa, Dzikiej Róży, Jeżynowa, Spacerowa, Wesoła, Malinowa, Kazimierzowska, Sasanki, Porzeczkowa, Brzoskwiniowa, Jasna, Jałowcowa, Konwaliowa, Kwiatu Paproci, Dębowa, Świetlicowa, działki, Jeżynowa, Jedliny, Muzyczna, Jaskółcza, Kukułki, + Leśniczówka w godzinach 08.00-18.00

POWIAT WARSZAWSKI ZACHODNI

Błonie i Faszczyce Stare przy ulicach: Składowa, Moniuszki, Fabryczna, Faszczycka, Słoneczna, Mokra, Mikołaja z Błonia, Kwiatów Polnych, Fabryczna, Uśmiech w godzinach 08.00-18.00

Gmina Stare Babice

Borzęcin Mały ulice: Kosmowska od 142 do 188 i od 145 do 183 w godzinach 08.00-15.00

Gmina Błonie

Wawrzyszew , Rochaliki w godzinach 09.00-15.00

Gmina Łomianki

Sadowa, Dziekanów Polski, Izabelin, Łomna

ulice: Turystyczna, Jagodowa, Kolejowa (stary tor kolejowy), Poziomkowa, Wędrowców, Wakacyjna, Zagórze, Strzelecka, Odysei, Wrzosowa, Mistrza i Małgorzaty, Piękna, Władcy Pierścieni, Sielanki, Biedronki, Środkowa, Kwiatowa, Unijna, Mikołajczyka, Witosa, Krasnoludków, Wędkarska, Szymczaka, Asnyka, Piękna, Środkowa w godzinach 09.00-11.00

Łomianki

ulica Agawy od stacji transformatorowej do końca obwodu w kierunku Warszawskiej w godzinach 08.00-15.00

Czwartek, 30 kwietnia

POWIAT PRUSZKOWSKI

Pruszków ulica Bolesława Prusa od nr 60 do 68, nr 35, Armii Krajowej 77, Ceramiczna Kiosk w godzinach 08.00-11.30

ulice: Agrestowa, Morelowa, Porzeczkowa, Winogronowa, Jaśminowa, Błońska (na długości od ul. Traktowa do ul. Promyka), ul Promyka w godzinach 08.00-15.00

Gmina Nadarzyn

Strzeniówka

Ul. Jeżynowa, Spacerowa, Wesoła, Malinowa, Kazimierzowska, Porzeczkowa, Jałowcowa, Konwaliowa, Kwiatu Paproci, Dębowa w godzinach 08.00-17.00

Kajetany

Firma Koss, maszt telekomunikacyjny

POWIAT WARSZAWSKI ZACHODNI

Błonie i Faszczyce Stare ulice: Bieniewicka, Błońska, Kwiatowa, Przytulna, firma Dawtona w godzinach 08.00-16.00

Gmina Stare Babice: Koczargi Stare ulica: Orzechowa w godzinach 09.00-12.00

Zielonki Wieś ulica: Kukuczki w godzinach 13.00-16.00

Łomianki

ulica Krzywa od stacji transformatorowej do końca obwodu w kierunku nr 1, 28 w godzinach 08.00-15.00

Środa, 6 maja

POWIAT WARSZAWSKI ZACHODNI

Gmina Łomianki

Dąbrowa

ulice: Piaskowa od stacji transformatorowej do końca obwodu w kierunku Żwirowej i Wiślanej, Kamienna od Piaskowej do końca obwodu w godzinach 08.00-15.00

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest