Brutalne pobicie w Żyrardowie

W niedzielę, 4 października po południu w lesie nieopodal Żyrardowa miało dojść do brutalnego pobicia 25-letniego mężczyzny. Policja prowadzi postępowanie sprawdzające w tej sprawie.
komisariat4.krakow.malopolska.policja.gov.pl
Fot. komisariat4.krakow.malopolska.policja.gov.pl Policja z Żyrardowa prowadzi postępowanie wyjaśniające w sprawie.

O zdarzeniu poinformowało radio RMF FM. Według reporterów stacji, w Żyrardowie kilka osób brutalnie pobiło mężczyznę i wywiozło go do lasu. Kiedy go odnaleziono, był nieprzytomny. Wiadomo, że odniósł obrażenia ciała i trafił do szpitala.

Żyrardowska policja nie potwierdza jednak informacji o pobiciu. – W niedzielę, około godz. 17.00 zostaliśmy poinformowani przez Wojewódzkie Centrum Powiadamiania Ratunkowego właśnie o rzekomym pobiciu. Na miejscu była karetka pogotowia, która udzieliła pomocy mężczyźnie, miał on obrażenia ciała. Na dobrą sprawę w tej chwili nic nie wiemy nic o zdarzeniu, ponieważ wciąż jest prowadzone postępowanie wyjaśniające. W internecie pojawiają się różne spekulacje, ale nie są to moje słowa – mówi st. post. Ewa Piątek-Kwasek, rzecznik prasowy żyrardowskiej policji. – Mogę tylko powiedzieć, że mężczyzna ma 25 lat, mieszka w Żyrardowie i trafił do szpitala. Obecnie policjanci pracują nad tą sprawą i sprawdzają, co dokładnie się wydarzyło – dodaje.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest