Zwłoki w Radziejowicach

W jednym ze zbiorników wodnych w Radziejowicach znaleziono zwłoki 30-letniego mężczyzny. Policja prowadzi postępowanie w celu ustalenia okoliczności jego zgonu.
kwp.radom.pl
Fot. kwp.radom.pl Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci z żyrardowskiej komendy pod nadzorem prokuratora.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 31 października. Wtedy policja w Żyrardowie otrzymała zgłoszenie, że w jednym ze zbiorników wodnych na terenie gminy Radziejowice odnaleziono zwłoki mężczyzny. Na miejsce zostali skierowani funkcjonariusze, którzy potwierdzili tę informację. Denatem okazał się 30-letni mieszkaniec Żyrardowa. Kilka godzin wcześniej jego rodzice zgłosili zaginięcie syna. Mundurowi z wydziału kryminalnego, którzy na miejscu zdarzenia pracowali pod nadzorem prokuratora, potwierdzili, że to właśnie zaginiony mężczyzna.

– Policjanci wykonywali czynności z udziałem specjalnie powołanego biegłego sądowego z Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego. Zabezpieczyli miejsce ujawnienia zwłok, przeprowadzili wstępne oględziny ciała oraz zabezpieczyli wszelkie ślady kryminalistyczne – mówi oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie st. post. Ewa Piątek-Kwasek. – Przyczynę i okoliczności śmierci mężczyzny oraz mechanizm powstania obrażeń ciała, które posiadał powinna wykazać sekcja zwłok zlecona przez prokuratora – dodaje.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest