Napad na jubilera w Pruszkowie

Wszedł, wdał się w rozmowę ze sprzedawcą, po czym ukradł biżuterię – tak wyglądał napad na jubilera w Pruszkowie. Teraz złodzieja szuka policja.
Napad na jubilera w Pruszkowie
Fot. pixabay.com Na razie nie jest znana wartość skradzionej biżuterii.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 12 stycznia po godz. 17.00. Do pracowni jubilerskiej mieszczącej się przy ul. Stalowej w Pruszkowie wszedł mężczyzna. Na początku udawał zainteresowanie wyeksponowaną biżuterią i wdał się ze sprzedawcą w dyskusję na ten temat. Chwilę później wykonał gwałtowny ruch, rozbił szklaną gablotę, ukradł biżuterię i uciekł. Jego łupem padły złote łańcuszki, pierścionki i kolczyki. Na szczęście sprzedawcy nic się nie stało.

Na miejscu policjanci zabezpieczyli ślady i przesłuchali sprzedawcę. Na razie nie wiadomo, jaka jest wartość skradzionej biżuterii.

Teraz pruszkowska policja poszukuje złodzieja. Mężczyzna ma około 30 lat. Jest wysoki i szczupły, na nosie ma charakterystyczny pieprzyk. Podczas kradzieży ubrany był w czarną kurtkę. Osoby, które mogły widzieć, dokąd ucieka poszukiwany mężczyzna proszone są o kontakt pod numerem telefonu 22 604 62 13.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest