Tragiczna śmierć Czecha pod Mszczonowem. Policja szuka sprawcy wypadku

Komenda Powiatowa Policji w Żyrardowie poszukuje sprawcy wypadku, do którego doszło w Gurbie pod Mszczonowem. W jego wyniku zmarł obywatel Czech.
wypadek Gurba
Fot. archiwum Do wypadku doszło 28 grudnia.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 28 grudnia około godz. 16.30 – informuje portal zyroskop.info.pl. Na trasie S8, w miejscowości Gurba znaleziono zwłoki mężczyzny, obywatela Czech. O tragicznym odkryciu policję w Żyrardowie poinformował kierowca, który najechał na jego ciężarówkę. Wszystko wskazuje na to, że Czech na prawym pasie reperował swoje auto i wtedy doszło do śmiertelnego potrącenia. Żyrardowscy policjanci wykluczają, aby do jego śmierci przyczynił się kierowca, który poinformował ich o całym zdarzeniu.

Lekarz pogotowia, który przybył na miejsce stwierdził zgon mężczyzny na skutek odniesionych obrażeń. Teraz policjanci z komendy powiatowej w Żyrardowie próbują ustalić okoliczności wypadku. Wiadomo tylko tyle, że Czech został potrącony przez nieznanego w chwili obecnej kierowcę, a jego ciało znaleziono w innym miejscu niż znajdowały się należące do niego przedmioty. To pozwala przypuszczać, że być może zwłoki zostały przerzucone na skutek uderzenia lub ciągnięcia przez samochód, który na niego najechał. Sprawca kolizji, który powiadomił policję, podczas zdarzenia zwrócił uwagę na ciężarówkę gwałtownie wykonującą manewr zmiany pasa ruchu z prawego na lewy. Być może jej kierowca ma istotne informacje na temat wypadku.

Żyrardowscy mundurowi badają sprawę i podkreślają, że bardzo istotne są zeznania osób, które mogą wnieść jakiekolwiek informacje dla wyjaśnienia tego zdarzenia. Świadkowie proszeni są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Żyrardowie tel. 46 858 21 00 lub pod numerem alarmowym 112 lub 997.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest