Interwencja policji zakończona samobójstwem

Nieszczęśliwie zakończyła się interwencja policjantów w jednym z domów przy ul. Świetlanej we Włochach. Mężczyzna popełnił samobójstwo.
Interwencja policji zakończona samobójstwem
Fot. kwp.radom.pl Mundurowi otrzymali zgłoszenie o możliwości popełnienia przez mężczyznę przestępstwa.

Do zdarzenia doszło w środę, 3 lutego po południu. Policja otrzymała wezwanie do mieszkania przy ul. Świetlanej w Warszawie. Gdy mundurowi udali się do jego domu, mężczyzna zabarykadował się, nie chciał z nimi rozmawiać. Policjanci podjęli więc decyzję o sforsowaniu drzwi. Kiedy w końcu udało im się dostać do środka, zastali makabryczny widok – mężczyzna powiesił się na linie.

Na miejscu pojawił się prokurator i pogotowie ratunkowe. Policja i prokuratura nie podają dokładnej przyczyny interwencji u mężczyzny. – Policjanci otrzymali zgłoszenie o podejrzeniu popełnienia przez tego pana przestępstwa – wyjaśnia krótko rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie Przemysław Nowak.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest

4 komentarzy dla “Interwencja policji zakończona samobójstwem

  1. Ale skoorwiały tytuł, sugerujący, jak by to policjanci przyczynili się do samobójstwa [sic!]. “Dziennikarzu” skoorwiłeś się dla kilku więcej kliknięć

    • dokładnie tutuly zawsze takie robia jakby 3 wojna wybuchla….nie wiem jaka szkole koncza te konowaly…

  2. dlaczego się nie podpiszesz imieniem i nazwiskiem pod swoim artykułem, boisz się że internauci by cię dojechali za ten tendencyjny tytuł