W nowej galerii handlowej w Pruszkowie powstanie Carrefour

Znany jest kolejny najemca galerii Nowa Stacja w Pruszkowie. Inwestor poinformował, że supermarket w centrum handlowym otworzy firma Carrefour.
Carrefour Nowa Stacja
Fot. mat. promocyjne Nowe centrum handlowe w Pruszkowie powstanie nieopodal dworca PKP.

Nowa Stacja to centrum handlowe, które będzie mieścić się w Pruszkowie, 300 metrów od dworca PKP. Ma to być pierwszy taki obiekt w 70-tysięcznym mieście, gdzie dynamicznie przybywa nowych mieszkań, a ponad 65 proc. mieszkańców to osoby w wieku produkcyjnym, które chcą mieć dostęp do najlepszych światowych marek i oferty rozrywkowej tuż za progiem swojego mieszkania, bez konieczności wyjazdu do galerii w oddalonej o kilkanaście kilometrów Warszawie.

Na powierzchni 27 tys. mkw. centrum zaoferuje dostęp nie tylko do ponad 120 znanych sklepów, ale także do licznych atrakcji, zachęcając do korzystania z pierwszego w Pruszkowie 7-salowego kina multipleks, klubu fitness, szkoły tańca, sezonowego lodowiska, ze strefą zabaw dla dzieci czy ścianki wspinaczkowej. Inwestor – firma ECC Real Estate zapewnia, że galeria Nowa Stacja została zaprojektowana w taki sposób, by zagwarantować klientom maksymalny komfort i wygodę podczas zakupów. – W szczególności wyróżnia ją dobrze rozplanowana powierzchnia oraz logiczny i intuicyjny układ sklepów – czytamy w komunikacie prasowym.

Nieznane są jeszcze wszystkie marki, jakie będą miały swojej siedziby w Nowej Stacji. Na razie wiadomo, że znajdzie się tu sklep odzieżowy H&M oraz supermarket Carrefour o powierzchni 1,3 mkw. Sklep powstanie na parterze centrum, w pobliżu wejścia głównego i z wygodnym dostępem do parkingu podziemnego. Ma zapewnić klientom wysokiej jakości, szeroką ofertę produktów spożywczych oraz przemysłowych.

– Zgodnie z przyjętą strategią rozwoju w Polsce, Carrefour aktywnie poszukuje możliwości ekspansji w każdym z formatów, także na tych rynkach lokalnych, na których nasza marka jest już obecna. Otwarcie nowego supermarketu Carrefour w Nowej Stacji nie jest przypadkowe. Jest to pierwsza i zarazem bardzo długo oczekiwana przez mieszkańców duża galeria handlowa w Pruszkowie. Jestem przekonany, że nowy sklep nie tylko znakomicie uzupełnieni ofertę naszej sieci w mieście, ale będzie również silnym magnesem przyciągającym klientów do nowego centrum handlowego – mówi Ronan Martin, wiceprezes Carrefour ds. ekspansji i centrów handlowych.

Wkrótce inwestor ma ujawnić nazwę nie tylko operatora 7-salowego multipleksu, ale także mniejszych najemców, reprezentujących branże: turystyczną, zdrowia i urody oraz multimediów. Równolegle do intensywnie prowadzonego procesu komercjalizacji obiektu, ECC Real Estate koncentruje się na jak najszybszym rozpoczęciu budowy. Oficjalne otwarcie centrum ma nastąpić w 2017 roku.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest