Ojciec ciężko pobił 9-letniego syna

Dziewięcioletni chłopiec z warszawskiej Ochoty nie będzie miło wspominał tegorocznych świąt wielkanocnych. Ojciec go tak dotkliwie pobił, że dziecko trafiło do szpitala.
SONY DSC
Fot. wolborz.ugm.pl Pobity chłopiec trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w piątek, 25 marca. To właśnie tego dnia jeden z przechodniów zauważył błąkającego się boso po ulicy Korotyńskiego chłopca. Dziecko miało na ciele liczne siniaki i zadrapania. Okazało się, że został dotkliwie pobity przez swojego ojca. Mężczyzna zawiózł dziecko do szpitala. Życiu chłopca nie zagraża niebezpieczeństwo.

O całej sprawie została powiadomiona stołeczna policja. Gdy funkcjonariusze przyjechali do domu chłopca, zastali w nim kompletnie pijanych rodziców. U obojga w organizmie stwierdzono trzy promile alkoholu. Ojciec chłopca został zatrzymany. Nie ma natomiast dowodów świadczących o tym, że w biciu dziecka brała udział matka. Mało tego – na jej ciele również stwierdzono ślady pobicia.

Policja doskonale zna tę rodzinę, ponieważ problemy z alkoholem występowały w niej od dawna. W domu znaleziono jeszcze jedno dziecko, któremu nic się nie stało. Trafiło pod opiekę babci.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest