Radziejowice: zderzenie Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka z tirem

Na trasie S8 w Radziejowicach doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Znany bokser Krzysztof „Diablo” Włodarczyk zderzył się z tirem.
zderzenie Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka z tirem
Fot. twitter.com/Tomasz Babiloński Zdjęcie z wypadku na swoim profilu na twitterze zamieścił promotor Włodarczyka.

Do zdarzenia doszło w środę 2 marca, późnym wieczorem. Krzysztof „Diablo” Włodarczyk jechał na galę boksu, która ma odbyć się w najbliższy piątek w Sosnowcu. Sportowiec poruszał się lewym pasem trasy S8, gdy nagle w Radziejowicach drogę zajechał mu opel corsa prowadzony przez kobietę.

Volkswagen golf, którym jechał Włodarczyk wbił się tył opla, odbił od niego i wjechał prosto pod nadjeżdżającego tira. Kolizja z udziałem trzech aut początkowo wyglądała bardzo groźnie, na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Doszczętnie zniszczony został samochód Włodarczyka, nadaje się wyłącznie do kasacji. Sportowiec został uznany za poszkodowanego w kolizji. Wszyscy uczestnicy, którzy wzięli w niej udział byli trzeźwi.

Jak informuje „Super Express”, mimo tego zdarzenia, sportowiec prawdopodobnie wystąpi podczas piątkowej gali “Sosnowiec Boxing Night”, gdzie zmierzy się z Rosjaninem Walerym Brudowem.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest