„Poznaj siebie-grodziskie metamorfozy” część III [FOTO, WIDEO]

Telewizja GTV Twoja Okolica wyemitowała trzeci odcinek projektu „Poznaj siebie-grodziskie metamorfozy”. Tym razem przemianę przeszła pani Marzena.
Poznaj siebie-grodziskie metamorfozy Marzena
Fot. POW Photo Pani Marzena jest trzecią uczestniczką, która wzięła udział w akcji.

_MG_7040 _MG_7665 _MG_7839

_MG_7874 _MG_7876 _MG_7879

„Poznaj siebie-grodziskie metamorfozy” – to projekt, którego celem jest przeprowadzenie i utrwalenie w formie nagrania przemiany wybranych mieszkańców powiatu grodziskiego. Jest współorganizowany z lokalną telewizją GTV Twoja Okolica. W ramach akcji 12 wyłonionych uczestniczek przejdzie spektakularną przemianę. W trzecim odcinku można zobaczyć, jak zmieniała się pani Marzena. To dojrzała kobieta, która ma dorosłe już dzieci, ma więcej czasu dla siebie i postanowiła to wykorzystać biorąc udział w programie.

Lokalna telewizja GTV Twoja Okolica

Kolejne uczestniczki biorące udział w akcji można zobaczyć na antenie lokalnej telewizji GTV Twoja Okolica w każdy poniedziałek.

Realizacja projektu „Poznaj siebie – czyli grodziskie metamorfozy” jest możliwa dzięki partnerom: właścicielowi sieci Drogerie Natura, Suono Della Moda, POW Photo, Nina Look, Elizie Skorek-Matyjak. Serwis zachodniemazowsze.info jest patronem medialnym akcji.

 

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest