RTV Euro AGD w galerii Nowa Stacja

Galeria Nowa Stacja, która wkrótce powstanie w Pruszkowie, pozyskała kolejnego najemcę. Marka będąca liderem rynku RTV i AGD w Polsce otworzy w tym miejscu sklep o powierzchni niemal 750 mkw.
RTV Euro AGD w galerii Nowa Stacja
Fot. mat.promocyjne Nowa Stacja ma być pierwszą galerią handlowo-rozrywkową w Pruszkowie.

Zlokalizowany na I piętrze centrum sklep RTV Euro AGD to już trzeci po H&M i Carrefour kluczowy najemca Nowej Stacji. Równolegle do intensywnie prowadzonego procesu komercjalizacji obiektu, firma ECC Real Estate koncentruje się na rozpoczęciu budowy.

Już wkrótce inwestor ma ujawnić nazwę nie tylko operatora 7-salowego multipleksu, ale także mniejszych najemców reprezentujących branże: turystyczną, oraz zdrowia i urody.

Centrum handlowe Nowa Stacja zostało zaprojektowane w taki sposób, by zagwarantować klientom maksymalny komfort i wygodę podczas zakupów. Dlatego lokalizacja RTV Euro AGD, oferującego m.in. sprzęt RTV, AGD, komputery, telefony, sprzęt fotograficzny oraz akcesoria nie jest przypadkowa. I piętro centrum przeznaczone będzie bowiem głównie na sklepy dla młodzieży i mężczyzn.

RTV Euro AGD posiada ponad 230 sklepów w 132 miejscowościach w całej Polsce, a salon w Nowej Stacji to już drugi sklep tej marki Pruszkowie. Ten zlokalizowany w galerii będzie jednak większy i z bogatszym asortymentem.

Pruszków, który już teraz liczy 70 tys. mieszkańców jest bardzo chłonnym rynkiem, w którym popyt zarówno na produkty do domu czy ofertę rozrywkową będzie w ciągu najbliższych kilkunastu lat wzrastał. – Szacuje się, że tylko od 2010 do 2020 roku w mieście wybudowanych będzie blisko 3,5 tys. nowych mieszkań, których właściciele będą potrzebowali szerokiej oferty wysokiej jakości sprzętu RTV i AGD i wyposażenia wnętrz. Blisko 10 tys. z tych nowych mieszkańców Pruszkowa stanie się już niebawem także klientami Nowej Stacji. Dlatego tak ważne jest, aby oferta naszego centrum odpowiadała ich potrzebom – mówi Maciej Krzewiński, COO ECC Real Estate.

Przewidywany termin rozpoczęcia budowy Nowej Stacji to II kwartał 2016 roku, a oficjalne otwarcie centrum nastąpi w 2017 roku. Generalnym wykonawcą centrum została Karmar S.A., która w ciągu swojego 25-letniego doświadczenia brała udział w realizacji ponad dziesięciu centrów handlowych na terenie całego kraju. Współpracowała m.in. przy budowie centrum handlowego Wola Park, czy też jednego z największych centrów w Europie – stołecznej Arkadii.
W komercjalizacji obiektu dewelopera wspiera firma Aspenn.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest