Strażnik miejski molestował 19-latkę. Przyznał się do winy

Strażnik miejski z Warszawy Jacek C. miał odwieźć samochodem 19-letnią kobietę. Zamiast tego – molestował ją seksualnie. Mundurowy przyznał się do winy i został zwolniony z pracy.
Strażnik miejski molestował 19-latkę
Fot. myvimu.com Do zdarzenia doszło na początku kwietnia.

Do zdarzenia doszło w nocy z 2 na 3 kwietnia w Warszawie. Gdy 19-letnia kobieta wyszła z klubu nocnego została zatrzymana przez patrol straży miejskiej. W ramach prowadzonych czynności funkcjonariusze mieli odwieźć ją do domu. Jednak już w radiowozie jeden z nich zaczął kobietę molestować seksualnie – dotykać części intymnych. Drugi strażnik z patrolu odwodził go od tego. Mimo to, mundurowy po raz drugi dopuścił się molestowania windzie, w budynku, w którym mieszka pokrzywdzona. W tym miejscu zainstalowany jest monitoring. Kobiecie udało się wyrwać z rąk strażnika i uciec do swojego mieszkania.

O sprawie policję powiadomiła sama pokrzywdzona. Strażnik usłyszał zarzuty i przyznał się do winy. Został zwolniony z pracy, podobnie jak jego kolega, z którym w nocy z 2 na 3 kwietnia pełnił służbę. Teraz grozi mu kara do trzech lat pozbawienia wolności. Na razie został objęty dozorem policyjnym.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest