Uczniowie z Miedniewic w „You Can Dance” [FOTO]

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Miedniewicach mieli okazję uczestniczyć w nagraniu popularnego programu telewizyjnego „You can dance”. Była to dla nich nagroda za wieloletnią pracę i występy w uroczystościach szkolnych i pozaszkolnych.
Fot. wiskitki.pl Wyjazd do Warszawy był dla młodych tancerzy z Miedniewic nagrodą za wieloletnią pracę.

„You can dance – Po prostu tańcz” to program typu talent show emitowany przez telewizję TVN mający na celu wyłowienie spośród tysięcy chętnych jednego, wszechstronnie uzdolnionego tancerza, który stanie się idolem publiczności.

Niedawno w nagraniu programu na żywo wzięli udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. prof. Zbigniewa Religi w Miedniewicach. W wyjeździe wzięło udział 16 dziewcząt i chłopców z klasy V i VI, którzy tworzą szkolny zespół taneczny pod kierownictwem Agnieszki Sybilskiej.

Inicjatorem wyjazdu była dyrektor szkoły w Miedniewicach Bogumiła Kamińska, która w ten sposób chciała nagrodzić uczniów za wieloletnią pracę i występy.

Dzieci miały okazję zapoznać się z kulisami pracy nad programem telewizyjnym, infrastrukturą dużego ośrodka medialnego i ogólnego funkcjonowania mediów. Dodatkowo mogli osobiście poznać gwiazdy popularnego show m.in. Agustina Egurrolę, Michała Piróga, Macieja „Glebę” Florka, Idę Nowakowską i prowadzącą show Patricię Kazadi. Otrzymali od nich wiele zdjęć i autografów.

Młodzi tancerze ze szkoły w Miedniewicach mogli również zobaczyć na żywo i poznać różnorodne techniki taneczne, które wcześniej mieli okazję widzieć tylko w telewizji. Emocje towarzyszące występom na żywo udzieliły się nie tylko dzieciom, ale i ich opiekunom. Owacjom na stojąco nie było końca i mimo późnej pory wszyscy byli podekscytowani i szczęśliwi, że mogli być częścią tego widowiska.

ykd01 ykd02

ykd03 ykd04

ykd05 ykd06

ykd07 ykd08

Fot. wiskitki.pl

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest