Zwłoki pary czterdziestolatków pod Ożarowem

W jednym z mieszkań w Józefowie koło Ożarowa Mazowieckiego znaleziono zwłoki dwóch osób. Nie wiadomo jeszcze, co było przyczyną ich śmierci.
Zwłoki pary czterdziestolatków pod Ożarowem
Fot. kwp.radom.pl Zwłoki znaleziono w Józefowie koło Ożarowa Mazowieckiego.

Do zdarzenia doszło w środę, 4 maja. Około godz. 18.00 policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starych Babicach otrzymali zgłoszenie z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego (WCPR) o tym, że przy ul. Fabrycznej 11 znajdują się zwłoki dwóch osób w wieku około 40 lat. Ratowników wezwali sąsiedzi.

Policjanci natychmiast udali się na miejsce zdarzenia, jednak drzwi do mieszkania były zamknięte od wewnątrz. O pomoc w ich otwarciu musieli prosić strażaków z OSP Ożarów Mazowiecki. Zgłoszenie potwierdziło się – w środku znajdowały się zwłoki kobiety i mężczyzny. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Nie wiadomo, jeszcze, co było przyczyną śmierci mieszkańców Józefowa i jakie były okoliczności zdarzenia. – To wyjaśni sekcja zwłok. Ciała już zostały przetransportowane do Zakładu Medycyny Sądowej – mówi podinspektor Grzegorz Sokołowski z zespołu prasowego Komendy Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego w Starych Babicach.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest