Bójka na Bałtyckiej. W ruch poszła siekiera

W tunelu przy ul. Bałtyckiej w Grodzisku Mazowieckim doszło do bójki. Jeden z napastników ranił drugiego ostrym narzędziem, najprawdopodobniej siekierą.
Bójka na Bałtyckiej
Fot. grodzisk.pl. Do bójki doszło w tunelu przy ul. Bałtyckiej.

– Czy wiecie może, co w ostatni weekend wydarzyło się w tunelu pod torami PKP w Grodzisku? Podobno dwóch chłopaków ganiało się z siekierami – z takim pytaniem zwrócił się do nas czytelnik Jacek.

Sprawdziliśmy. Do zdarzenia doszło w ubiegłą sobotę, po godz. 21.00. Dwóch znanych sobie trzydziestolatków najpierw zaczęło kłócić się, a potem bić. Jeden z mężczyzn chwycił ostre narzędzie, najprawdopodobniej siekierę i próbował ranić nią drugiego. Obaj byli nietrzeźwi. Na miejscu pojawiła się policja i pogotowie ratunkowe.

– W wyniku bójki jeden mężczyzna doznał urazu barku, a drugi miał ranę ciętą ucha. Obydwaj odmówili przewiezienia do szpitala. Po udzielonej pomocy na miejscu nasz zespół odjechał – mówi Wojciech Jóźwiak, rzecznik prasowy Falck Medycyna.

Na miejscu interweniowała policja, ale nikt nie został zatrzymany.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest

Jeden komentarz do “Bójka na Bałtyckiej. W ruch poszła siekiera

  1. Świetnie, do tego cały element chcą umieścić w łąkach. W tamtym tygodniu również w łąkach w okolicy malwity chłopak napadł na nastolatke, udało jej się uciec. Bo przestraszył się Przechodniów.