Grodzisk: awantura, pobicie i znieważenie policjanta

Dziesięcioma zarzutami karnymi zakończyła się awantura na jednej z posesji w Grodzisku Mazowieckim. Policjanci zatrzymali trzy kobiety i mężczyznę,
awantura, pobicie i znieważenie policjanta
Fot. MK. Grodziscy policjanci błyskawicznie zatrzymali sprawców awantury.

Około 19.30 grodziscy policjanci zostali wezwani na jedną z ulic w Grodzisku Mazowieckim, gdzie miało dojść do pobicia. Na miejscu zastali cztery osoby z obrażeniami ciała, które opisały im przebieg awantury i grupę napastników. Jeden z poszkodowanych mężczyzn po badaniu trafił do szpitala.

Policjanci ruszyli w teren. Szybko udało im się zatrzymać wskazane osoby. Trzem kobietom i mężczyźnie podejrzanym o udział w pobiciu zostały przedstawione zarzuty karne. Natalia K. (19 lat), Katarzyna B.(37 lat) i Paweł M. (29 lat) odpowiedzą za udział w pobiciu i groźby karalne wobec innych uczestników zdarzenia, Elżbieta Ś.(20 lat) również usłyszała zarzut kierowania gróźb karalnych. Dodatkowo 37-latka będzie karana za znieważenie funkcjonariusza podczas wykonywania obowiązków służbowych. Policjanci wystąpili do prokuratury z wnioskami o zastosowanie wobec podejrzanych policyjnych dozorów.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest