Syn ministra porąbał drzwi sąsiadów siekierą

Syn ministra energii Krzysztofa Tchórzewskiego (PiS) porąbał drzwi sąsiadów siekierą. Konrad T. od kilku lat cierpi na chorobę alkoholową – informuje „Super Express”.
Syn ministra porąbał drzwi sąsiadów siekierą
Fot. kropekk/pixabay.com. Konrad T. porąbał siekierą drzwi domu jednorodzinnego.

Do zdarzenia doszło w ubiegły czwartek, na osiedlu Radość w warszawskiej dzielnicy Wawer. To właśnie tam mieszka syn ministra energii Konrad T. Jak informuje dziennik „Super Express”, sąsiedzi nie mają z nim lekkiego życia. 43-letni mężczyzna pod wpływem alkoholu robi się agresywny i zagraża ich bezpieczeństwu. Kilka dni temu chciał zaatakować sąsiadów siekierą, na szczęście w porę udało im się uciec. W pijanym widzie T. porąbał im jednak drzwi.

Dochodzenie w tej sprawie prowadzą wawerscy policjanci. Konradowi T. grozi teraz kara do pięciu lat pozbawienia wolności za uszkodzenie mienia.

Sam minister Tchórzewski nie chciał komentować zajścia. – Syn jest prywatną osobą, w trudnym kontakcie z ojcem i sam odpowiada za swoje czyny. Nie komentuję tej sprawy, on ma swoje życie. Jeśli coś zrobił nie tak, to będzie za to odpowiadał. Ostatni raz z synem Konradem kontaktowałem się z półtora tygodnia temu. Nic nie wiem o tej sytuacji. Mój syn nie życzył sobie już od dłuższego czasu, żebym z kimkolwiek o nim rozmawiał. Nie życzył sobie, aby się w jego życie wtrącać. Moja opieka jako ojca już dawno się nad nim skończyła – powiedział tabloidowi.

Krzysztof Tchórzewski ma jeszcze jednego syna – Karola, który jest radnym sejmiku województwa mazowieckiego.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest

Jeden komentarz do “Syn ministra porąbał drzwi sąsiadów siekierą

  1. Nie dziwi mnie, że syna ministra energii rozsadza energia. W pełni zgadzam się z ministrem, że ojciec nie ponosi winy za grzechy syna. Wyjątek stanowią tylko osoby związane z PO, gdzie wnuk odpowiada za dziadka z Wermachtu.