Nie chciała żyć, rzuciła się pod kolejkę WKD

W czwartek 30 czerwca około godz. 9.30 42-letnia kobieta została potrącona przez kolejkę WKD. Jak informuje przewoźnik, była to próba samobójcza.
Próba samobójcza WKD Tworki
Fot. wikipedia.org. Kobietę w stanie ciężkim przetransportowano do szpitala.

Do zdarzenia doszło na stacji w Tworkach. Mimo sygnałów dźwiękowych wydawanych przez maszynistę i prób hamowania, 42-letnia kobieta została potrącona przez pociąg WKD. Została przewieziona helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do warszawskiego szpitala na ul. Szaserów. Jej stan jest określany jako ciężki.

Na stacji w Tworkach pojawili się policjanci. – Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca, żeby bez przeszkód mogło pracować pogotowie. Poza tym ustalaliśmy okoliczności sprawy. Teraz śledztwo prawdopodobnie będzie prowadzone przez prokuraturę – mówi rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie asp. Karolina Kańka.

W związku z wypadkiem podróżni musieli liczyć się z utrudnieniami. Wstrzymany został ruch pociągów na torze nr 1. Kolejki w obu kierunkach poruszały się po torze nr 2. Ruch dwutorowy został przywrócony przed godz. 11.00.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest