Discopolowanie w Ożarowie [PROGRAM]

Nie lada gratka czeka w najbliższą sobotę na miłośników przebojów disco polo. W Kręczkach-Kaputach pod Ożarowem Mazowieckim odbędzie się festiwal Discopolowanie.
Discopolowanie Ożarów 2016
Fot. ozarow-mazowiecki.pl. Impreza potrwa od godz. 16.00 do 22.15.

To już kolejna odsłona festiwalu w Ożarowie. Impreza odbędzie się przy ul. Sochaczewskiej 218, rozpocznie się o godz. 16.00.

Wśród artystów znajdzie się m.in. zespół zespół Defis. Istniejąca od czterech lat grupa trafiła na szczyt listy przebojów grającego muzykę taneczną radia Vox FM. Teledysk do piosenki „Tak bardzo tego chcę” jest hitem nie tylko w sieci.

W sobotę w Kręczkach-Kaputach wystąpi również Joker z Warszawy. Zespół zadebiutował w 2012 roku piosenką pt. “Petarda” nagraną wspólnie z Karolem Pietrzakiem (Mega Dance ). Założycielem, wokalistą oraz autorem większości tekstów i kompozycji zespołu Joker jest Piotr Koczocik, który na scenie wspierany jest przez dwie tancerki Beatę i Anię.

Kolejną grupą, która wystąpi podczas sobotniego Discopolowania jest zespół Piękni i Młodzi, który tworzy małżeństwo Magda i Dawid Narożni oraz Dawid Wilczewski. Grupa istnieje od 2012 roku i wykonuje muzykę z pogranicza disco polo, dance i pop rock. Ich teledysk do piosenki „Niewiara” w popularnym kanale YouTube uzyskał ponad 30 mln wyświetleń. W 2014 roku zespół wziął udział w przesłuchaniach do siódmej edycji programu „Must Be the Music. Tylko muzyka” w telewizji Polsat. Na etapie przesłuchań grupa zaprezentowała utwór „Kocham się w Tobie” i zakwalifikowała się do stawki półfinałowej. Wykonała w nim swój przebój „Niewiara” i awansowała do finału jako pierwszy zespół disco-polowy w historii programu.

Eva Basta powoli wyrasta na prawdziwą gwiazdę gatunku disco polo na scenie ogólnokrajowej. Wraz z zespołem zdobyła popularność takimi hitami jak: „Kocham ten stan” czy „Już nie zatańczy dla mnie”.

Gwiazdą wieczoru podczas sobotniego Disccopolowania będzie Stachursky. 50-letni artysta wykonujący muzykę pop i dance jest znany z takich przebojów jak: „Z każdym twym oddechem”, „Typ niepokorny”, Urodziłem się, aby grać”. Wokalista sprzedał w Polsce prawie 700 tysięcy kaset i płyt CD. Jest posiadaczem złotych płyt za albumy: „Finał”, „Wspaniałe polskie przeboje” i „2009” oraz platynowych płyt za albumy: „1996”, „Urodziłem się aby grać”, „1999”, „Moje najlepsze piosenki”, „1” i „Trwam”.

Szczegółowy program imprezy:

16:00-17:00 Talent-Show

17:00-18:00 koncert zespołu Defis

18:00-19:00 koncert zespołu Joker

19:00-19:30 konkursy

19:30-20:30 koncert zespołu Piękni i Młodzi

20:30-21:30 koncert zespołu Basta

21:30-22:15 koncert Stachursky

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest