Galeria Nowa Stacja z Multikinem

W pruszkowskiej galerii handlowej Nowa Stacja powstanie kino. Został już wybrany operator, którym będzie marka Multikino.
Multikino Pruszków
Fot. multikino.pl. W pruszkowskim kinie znajdzie się siedem sal projekcyjnych.

Multikino, jeden z największych operatorów kinowych w Polsce, którego nazwę spółka ECC Real Estate właśnie ogłosiła, nie tylko da możliwość oglądania filmów w najbardziej zaawansowanych technologiach bez konieczności wyjazdu do Warszawy, ale też wyznaczy trendy w wystroju wnętrz adaptowane później w sieci Multikino w innych polskich miastach. – Multikino jest doskonałą forpocztą do planowanej w Nowej Stacji strefy rozrywkowo-rekreacyjnej o skali niespotykanej dotąd w mieście – czytamy w komunikacie prasowym.

7 sal, projekcje 3D i fotele VIP

We wszystkich badaniach inwestora mieszkańcy wskazywali, że nie wyobrażają sobie Nowej Stacji bez kina spełniającego najwyższe standardy. Multikino ma zachwycić komfortem, nowoczesnością, ale również wielkością. Na powierzchni aż 1650 mkw., równej ponad sześciu kortom tenisowym, zaoferuje aż 848 miejsc i szacuje się, że przyjmie rocznie nawet 350 tys. klientów.

– W pruszkowskim Multikinie miłośnicy filmów będą mieli do dyspozycji siedem sal kinowych wyposażonych w cyfrowe projektory pozwalające na projekcje 3D oraz najnowocześniejszy system dźwiękowy. Poza najwyższą jakością projekcji widzowie mogą liczyć również na wyjątkowy komfort podczas oglądania filmów dzięki, zlokalizowanym w wybranej części każdej sali, fotelom VIP. Multipleks zostanie zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami wystroju wnętrz i będzie pierwowzorem dla kolejnych kin naszej sieci, które otworzymy w przyszłości – mówi Piotr Zygo, prezes zarządu Multikino.

Multi-rozrywka

Multikino ma być wizytówką rozbudowanej strefy rozrywkowo-rekreacyjnej Nowej Stacji, która zajmie łączną powierzchnię niemal 3,5 tys. mkw. – To świetna wiadomość dla mieszkańców, bo dotychczas brakowało w Pruszkowie miejsc, by zakupy można było połączyć z aktywnością sportową czy rozrywkową – przekonuje inwestor.

– Nasza strategia opiera się na zapewnianiu mieszkańcom tego, czego pragną od centrum handlowego. Nowa Stacja będzie oferowała więc nie tylko sklepy i punkty usługowe, ale też da możliwość spędzania wolnego czasu na skalę niespotykaną dotąd w Pruszkowie, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Wystarczy wspomnieć o możliwości dbania o formę w klubie fitness, doskonalenia umiejętności w renomowanej szkole tańca czy strefie zabaw dla dzieci. Szczególnym komfortem dla odwiedzających będzie oddzielne wejście bezpośrednio z parkingu na dachu, które zapewni możliwość korzystania z części rekreacyjnej niezależnie od godzin otwarcia centrum handlowego – podkreśla Maciej Krzewiński, CEO ECC Real Estate.

Całe centrum handlowe Nowa Stacja zostało zaprojektowane w taki sposób, by klienci mogli cieszyć się maksymalną wygodą podczas zakupów. Na parterze zostaną rozlokowane sklepy i punkty usługowe przeznaczone dla kobiet i dzieci, a na pierwszym piętrze znajdą się marki dla mężczyzn i młodzieży. Poruszanie się po centrum będzie bardzo intuicyjne, dzięki czemu każdy klient będzie miał kilkadziesiąt kroków do swojego ulubionego sklepu.

Nowe marki, znane standardy

Inwestor zapewnia, że stale prowadzi komercjalizację centrum, poszukując nowych marek, tak by zapewnić najwyższy standard dobrze znany z najnowocześniejszych warszawskich obiektów. Dotychczas, oprócz Multikina, zostały podpisane umowy z takimi markami jak: H&M, Superpharm, Rtv Euro Agd, Itaka, Rainbow Tours czy Carrefour. W Nowej Stacji znajdzie się łącznie około 120 punktów usługowych i handlowych.

Multikino w Nowej Stacji w liczbach:
27 000 tyle mkw. powierzchni zajmie całe centrum handlowe Nowa Stacja
1650 tyle mkw. będzie miało Multikino w Nowej Stacji
848 tyle miejsc będzie miała sala kinowa
7 tyle sal kinowych będzie z Multikinie
3d w takiej technologii będą wyświetlane filmy
2 na tym piętrze będzie się mieściło Multikino z bezpośrednim dojściem z parkingu na dachu

 

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest

Jeden komentarz do “Galeria Nowa Stacja z Multikinem

  1. Jak sala kinowa może mieć 848 miejsc? Największa sala kinowa Multikina w Polsce ma 777 miejsc. Te 848 miejsca to suma wszystkich sal. To znaczy mniej więcej, że to będą jedne z najmniejszych sal kinowych Multikina, Janki będą miały wyższy standard jeśli chodzi o wielkość obrazu.