Ożarowianka zostanie Miss Polski?

Ma 21 lat, 171 cm wzrostu i niedawno zdobyła koronę Miss Mazowsza. Wkrótce mieszkanka Ożarowa Mazowieckiego Monika Kirejczyk powalczy o zdobycie tytułu Miss Polski.
Monika Kirejczyk Miss Mazowsza
Fot. Facebook/Monika Kirejczyk-MissPolski2016-Kandydatka. Monika Kirejczyk o tytuł najpiękniejszej Polki powalczy w grudniu.

Monika Kirejczyk ma 21 lat, jest studentką i mieszka w Ożarowie Mazowieckim. Kilka tygodni temu zdobyła koronę Miss Mazowsza. Jak sama twierdzi, podczas przygotowań miała przyjemność poznać wiele wspaniałych osób.

Pod koniec czerwca wzięła z kolei udział w gali półfinałowej konkursu Miss Polski, który odbył się w Kozienicach. Imprezę poprowadziła Paulina Sykut-Jeżyna, która również jest finalistką tych wyborów. W Kozienicach, spośród 40 najładniejszych Polek, wyłoniono 24 do ścisłego finału. Ostatecznego wyboru dokonało jury, w skład którego weszła m.in. Miss Polski 2015 Magdalena Bieńkowska i Mister Polski 2015 Rafał Jonkisz. Monika Kirejczyk znalazła się w gronie najpiękniejszych.

Tak opisała występ podczas wyborów na swoim profilu na Facebooku: „Emocje jakie towarzyszyły mi podczas wczorajszego wieczoru są naprawdę nie do opisania. Przez ostatni tydzień moje życie przybrało innych barw i nabrało większego tempa. Poznałam wiele niezwykle sympatycznych, inteligentnych i pięknych dziewczyn, z którymi mam nadzieję będzie mi dane się jeszcze spotkać. Już niedługo czekają mnie kolejne wyzwania i ciężka praca, ale wiem, ze będzie mi dużo łatwiej dzięki takiemu wsparciu. Jeszcze raz dla wszystkich z Was najszczersze podziękowania i uściski!”.

Teraz Monikę Kirejczyk czekają przygotowania do wyborów Miss Polski, które odbędą się w grudniu, w Krynicy Zdrój. Trzymamy kciuki za piękną, skromną Ożarowiankę.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest