Pirat zabił 14-latkę. Na nagraniu można zobaczyć, jak zachowywał się na drodze [WIDEO]

Kierowca, który w piątek 1 lipca na ul. Targowej śmiertelnie potrącił 14-letnią dziewczynkę usłyszał zarzuty. W internecie pojawiło się nagranie, na którym widać, jak wcześniej szarżował na drodze.
wypadek ul. Targowa
Fot. nasygnale.pl. Przed wypadkiem policja trzykrotnie zatrzymywała Kamilowi G. prawo jazdy.

Do zdarzenia doszło w piątek, 1 lipca na warszawskiej Pradze Północ. Około godz. 20.30 26-letni Kamil G. z dużą prędkością jechał ul. Targową. Brawurowa jazda sportową hondą civic zakończyła się tragicznie – kierowca śmiertelnie potrącił 14-letnią dziewczynkę. Siła uderzenia była tak duża, że ciało ofiary przeleciało nad samochodem kilkadziesiąt metrów. Dziecko zmarło w wyniku odniesionych obrażeń. Kierowca był trzeźwy.

Jak informuje portal tvn24.pl, Kamil G. to notoryczny pirat drogowy, któremu już wcześniej policja odbierała prawo jazdy. Mimo braku uprawnień, wciąż wsiadał za kierownicę. Ostatnio mężczyzna odzyskał prawo jazdy w lutym. Wcześniej stawiano mu też zarzuty oszustw, wyłudzeń i składania fałszywych zeznań.

W internecie pojawiło się nagranie, na którym widać, jak Kamil G. wcześniej brawurowo poruszał się na drodze.

W niedzielę, 3 lipca Kamil G. usłyszał zarzut spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym i został aresztowany na dwa miesiące. Grozi mu do ośmiu lat pozbawienia wolności.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest