“Kino pod gwiazdami” w Żyrardowie

Z myślą o miłośnikach kina i dobrej zabawy mobilne Kino pod Gwiazdami pokonuje kolejne przystanki letniej trasy. Już 29 sierpnia odwiedzi Żyrardów.
Kino pod gwiazdami Żyrardów
Fot. mat. organizatora. Mieszkańcy Żyrardowa będą mogli obejrzeć znakomita komedię romantyczną pt. „Planeta singli”.

Po raz trzeci Bank BGŻ BNP Paribas organizuje jedno z największych wakacyjnych Road Show w kraju. W programie masa atrakcji: pokazy “Planety Singli” i familijnej bajki o tym, jak wytresować smoka. Wydarzenie jest bezpłatne.

Jak zapewniają organizatorzy, dzień upłynie na samych przyjemnościach. Konkursy wiedzy filmowej, czerwony dywan dla każdego, malowanie buzi dla najmłodszych, a także wspólne, ogólnopolskie, kręcenie filmu – to tylko niektóre z przygotowanych atrakcji. Nie zabraknie również doskonałego repertuaru filmowego – dla najmłodszych historia o tym, jak wytresować smoka, a dla starszej widowni nagrodzony wieloma nagrodami przebój kinowy „Planeta Singli” z Agnieszką Więdłochą i Maciejem Stuhrem w rolach głównych.

– Kino to drugi, obok tenisa, filar strategii sponsoringowej banku BGŻ BNP Paribas, którą z sukcesem realizujemy na wielu płaszczyznach pod hasłem „We love cinema” – mówi Agnieszka Wilczyńska, kierownik zespołu trade marketingu BGŻ BNP Paribas. – Jako BGŻ BNP Paribas chcemy dostarczać filmowych emocji wszędzie tam, gdzie są nasi klienci, stąd idea kina mobilnego, z którym docieramy również do miejscowości, gdzie nie ma stacjonarnych kin – dodaje.

Dla uczestników akcji przygotowane zostały niespodzianki od partnerów w postaci smacznych przekąsek oraz wspaniałej nagrody w postaci Wycieczki na Zanzibar. Wygranie nagrody głównej będzie możliwe po wypełnieniu ankiety dostępnej w oddziałach Banku BGŻ BNP Paribas w każdym z miast biorących udział w akcji lub u animatorów w strefie kinowej.

Inauguracja tegorocznej edycji „Kina pod Gwiazdami” odbyła się 2 lipca podczas XXI Festiwalu Gwiazd Międzyzdrojach. Szczegóły akcji na www.kinopodgwiazdami2016.pl. Pokazy nie są biletowane. Wystarczy odebrać wejściówki w lokalnym oddziale Banku BGŻ BNP Paribas. Wydarzenie odbędzie się na pl. Jana Pawła II.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest