Kult, Mezo i Kamil Bednarek wystąpią w Pruszkowie

Znani są już wykonawcy, którzy wystąpią podczas festynu z okazji pożegnania lata w Pruszkowie. 18 września zagrają Mezo, Kamil Bednarek i zespół Kult.
Mezo Kult Kamil Bednarek koncert Pruszków
Fot. youtube.com. W Pruszkowie wystąpi zespół Kult.

Tegoroczny festyn pn. „Żegnaj lato na rok” odbędzie się w parku Mazowsze na Żbikowie. Tradycyjnie już nie zabraknie zawodów sportowych, programu dla dzieci, gier, zabaw i pokazów. Jednak największą atrakcją będą zapewne występy gwiazd. Jako pierwszy – o godz. 15.00 wystąpi znany raper Mezo. Na godz. 16.30 przewidziano koncert laureata programu „Mam talent” i ulubieńca nastolatek – Kamila Bednarka. Będzie to już drugi występ tego artysty w Pruszkowie. O godz. 18.00 wystąpi grupa Kult. Legendarny zespół znany z takich hitów jak: „Do Ani”, „Polska”, czy „Dziewczyna bez zęba na przedzie” również po raz kolejny wystąpi w Pruszkowie i zapewne znów podbije serca publiczności.

Wszystkich chętnych do parku Mazowsze dowiozą specjalne autobusy, które będą odjeżdżać z osiedla Staszica, przystanku przy ul. Spacerowej i stacji WKD. Przewidziano również kursy powrotne.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest