Wicewójt Nadarzyna zatrzymany

W środę, 3 sierpnia zastępca wójta Nadarzyna Tomasz M. został zatrzymany przez policję. Mundurowych powiadomił kierowca, który miał podejrzenie, że włodarz prowadzi auto pod wpływem alkoholu.
Zastępca wójta Nadarzyna zatrzymany
Fot. bytom.slaska.policja.gov.pl. Jeden z kierowców miał podejrzenia, że Tomasz M. może byc pijany.

Do zdarzenia doszło w Ruścu. Około godz. 18.00 policja została powiadomiona przez jednego z kierowców, że inny kierujący może znajdować się pod wpływem alkoholu. Okazało się, że to zastępca wójta Nadarzyna Tomasz M. – Gdy policjanci pojechali na miejsce, zastali tego mężczyznę w samochodzie, ale nie w trakcie jazdy. Został zabrany na badanie krwi – mówi p.o. rzecznika prasowego Komendy Policji w Pruszkowie sierż. sztab. Marta Słomińska.

O tym, czy zastępca wójta Nadarzyna faktycznie był pod wpływem alkoholu, przesądzą wyniki badań. Pruszkowscy mundurowi zamierzają wszcząć postępowanie, które wyjaśni okoliczności zgłoszenia. – Na chwilę obecną nic nie jest potwierdzone, ani pewne – zaznacza Słomińska. Na wyniki badań trzeba będzie poczekać kilka dni.

Próbowaliśmy uzyskać komentarz w tej sprawie w Urzędzie Gminy w Nadarzynie, jednak zarówno sam Tomasz M., jak i wójt Janusz Grzyb byli niedostępni.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest