Ekshibicjonista grasuje na całym Mazowszu

Jest niski, jeździ granatowym samochodem i lubi obnażać się przed kobietami. Ekshibicjonista był widziany w wielu miejscach na terenie Mazowsza.
ekshibicjonista-granatowe-renault
Fot. Facebook. Mężczyzna porusza się granatowym autem renault, prawdopodobnie clio często z podniesioną klapa bagażnika.

Kilka dni temu w serwisie zachodniemazowsze.info informowaliśmy o mężczyźnie w średnim wieku, który obnażał się w Owczarni. Do zdarzenia doszło w piątek, 16 września. Wtedy obok placu zabaw pojawił się niski, ciemnowłosy mężczyzna. Porusza się on granatowym renault, prawdopodobnie clio. „Bardzo chce na siebie zwrócić uwagę, bo biega i chrząka, wymachując wiadomo czym…po ostrzeżeniu, że dzwonie na policję, zwiał” – napisała kobieta, która ujawniła całą sprawę. Mężczyzna miał masturbować się przed dzieckiem.

Po publikacji tekstu do naszej redakcji zgłosiły się panie, które widziały prawdopodobnie tego samego ekshibicjonistę w innych rejonach Mazowsza. Według ich zeznań, obnażał się on również w Żółwinie, Opypach, Kadach, Pułtusku, a także na terenie powiatu żyrardowskiego np. w Kuklówce. Jego działanie we wszystkich przypadkach wygląda podobnie: jeździ on autem z podniesioną klapą bagażnika, prawdopodobnie po to, żeby nie były widoczne numery rejestracyjne, po czym znienacka wyskakuje zza krzaków lub zarośli i obnaża się.

Policja nie wszczęła oficjalnego postępowania w tej sprawie. Co prawda tydzień temu, 17 września w związku ze zgłoszeniem, mundurowi pojawili się i dokładnie sprawdzili teren przy torach kolejowy między Milanówkiem a Brwinowem, jednak ekshibicjonisty nie znaleźli. Z kolei policjanci z Grodziska Mazowieckiego w ogóle nie zareagowali, mimo że jedna z kobiet twierdzi, że zgłaszała sprawę do komisariatu w Podkowie Leśnej, który podlega pod grodziską komendę.

Apelujemy więc do wszystkich osób, które widziały mężczyznę mierzącego około 160 cm, w średnim wieku, który porusza się granatowym renault, prawdopodobnie clio często z podniesioną klapą bagażnika o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pruszkowie. Numer telefonu – 22 604 62 13, e-mail kpppruszkow@policja.waw.pl lub z najbliższą jednostką policji.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest

Jeden komentarz do “Ekshibicjonista grasuje na całym Mazowszu