Ekshibicjonista obnaża się przy dzieciach. Był widziany w Milanówku, Brwinowie, Błoniu [FOTO]

Jedna z mieszkanek Milanówka ostrzega w internecie rodziców, aby uważali na swoje pociechy. W tej miejscowości, przy boisku Orlik mężczyzna w wieku około 30 lat obnażał się przy dzieciach. Podobne sytuacje miały miejsce w Brwinowie i Błoniu.
ekshibicjonista obnażał się Milanówek Brwinów Błonie (6)
Fot. Facebook/Rafał Wysocki. Ekshibicjonista był widziany w Brwinowie, przy ul. Sochaczewskiej.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 27 sierpnia. To właśnie wtedy przy milanowskim boisku Orlik na ul. P. Skargi miał być widziany mężczyzna, który obnażał się przy dzieciach. O sprawie została poinformowana policja, mundurowi podjęli interwencję. – W sobotę, na boisko przyjechał mężczyzna na rowerze, który prawdopodobnie obnażył się. Na miejscu było kilka osób, w tym dzieci. Zgłoszenie dostaliśmy od mam tych dzieci. Na miejsce został skierowany patrol nieumundurowany, żeby tę osobę odnaleźć, jednak już jej nie było – mówi oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim asp. szt. Katarzyna Zych. – Policjanci ustalili rysopis tego człowieka i pouczyli rodziców, aby zwracali uwagę i informowali, jeżeli taka sytuacja by się powtórzyła. Więcej sygnałów w tej sprawie nie otrzymaliśmy – dodaje.

Co ciekawe, kilka dni później o bardzo podobnej sytuacji poinformował na swoim profilu na Facebooku radny Rafał Wysocki z Brwinowa. „Szanowni mieszkańcy Osiedla Sochaczewska w Brwinowie oraz pozostali mieszkańcy Brwinowa, udostępniam wizerunek ekshibicjonisty, który krążył po osiedlu Sochaczewska w piątek 26 sierpnia. Ten…. obnażał się przy dziewczynkach 9-10 letnich przy bloku Sochaczewska 10 i pytał czy nie chcą podotykać. Natomiast w sobotę 27 sierpnia krążył po osiedlu Sochaczewska w rejonie ulicy 11-go Listopada!!! Jak go spotkacie to wiecie oczywiście co zrobić!!! Post ten można a nawet trzeba upubliczniać dalej dla ostrzeżenia dzieci i mieszkańców oraz dla zwiększenia prawdopodobieństwa rozpoznania sprawcy!!!” – napisał i opublikował zdjęcia, które pochodzą z monitoringu zainstalowanego przy budynkach Wspólnoty Mieszkaniowej „Sochaczewska” w Brwinowie (pisownia oryginalna – przyp. red.).

O tym fakcie również została powiadomiona miejscowa jednostka policji. – Policjanci z komisariatu w Brwinowie mają wiedzę na temat tego zdarzenia i zostali poinstruowani, aby podczas patrolu przydzielonego rejonu, zwracali uwagę na miejsca, gdzie przebywają dzieci, a zwłaszcza na osoby przebywające w ich pobliżu, pod kątem ujawnienia takiego mężczyzny – mówi st. asp. Marzena Dąbrowska z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. – Gdybyśmy od razu zostali poinformowani o całym zdarzeniu, to policjanci natychmiast udaliby się we wskazane miejsce. Ale jeżeli to jest po czasie, to policjanci zostali zobowiązani do tego, żeby obserwować ten rejon i zwracać uwagę na osoby, które przebywają wokół, żeby ujawnić po prostu tego mężczyznę – dodaje.

Nie wiadomo, czy w Milanówku i Brwinowie przed dziećmi obnażał się ten sam mężczyzna. Czytelnicy poinformowali nas natomiast, że podobne zdarzenia miało miejsce w czwartek, 25 sierpnia w Błoniu.

ekshibicjonista obnażał się Milanówek Brwinów Błonie (2) ekshibicjonista obnażał się Milanówek Brwinów Błonie (6)

ekshibicjonista obnażał się Milanówek Brwinów Błonie (5) ekshibicjonista obnażał się Milanówek Brwinów Błonie (4)

ekshibicjonista obnażał się Milanówek Brwinów Błonie (3)

Fot. Facebook/Rafał Wysocki

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest

8 komentarzy dla “Ekshibicjonista obnaża się przy dzieciach. Był widziany w Milanówku, Brwinowie, Błoniu [FOTO]

    • biedna Martynka, jaki, to może wywołać w kobiecie szok, jeśli zobaczy ona męskie przyrodzenie

  1. W Międzyborowie przy stacji kolejowej tez pojawia sie ekshibicjonista rowerzysta. Z reguly przyjezdza na błękitnym skladaku i onanizuje sie na oczach oczekujacych na pociag badz przechodzacych spacerowiczów.

  2. Gdyby wpadł mi w ręce nie wiem co bym zrobiła te sytuację są od lipca w bloniu nikt z tym nic nie robi nie można złapać zboczenca na rowerze? Ja mam wnuczke i strach puścić samą

  3. Na komisariat w Bloniu fakt obnazania sie tego mezczyzny przed dzieckiem byl zglaszany. Moze dobrze by bylo jakby komisariaty ze soba wspolpracowaly i wymienialy informacje.