Ekshibicjonista obnaża się przy dzieciach. Był widziany w Milanówku, Brwinowie, Błoniu

Jedna z mieszkanek Milanówka ostrzega w internecie rodziców, aby uważali na swoje pociechy. W tej miejscowości, przy boisku Orlik mężczyzna w wieku około 30 lat obnażał się przy dzieciach. Podobne sytuacje miały miejsce w Brwinowie i Błoniu.
ekshibicjonista obnażał się Milanówek Brwinów Błonie (6)
Fot. Facebook/Rafał Wysocki. Ekshibicjonista był widziany w Brwinowie, przy ul. Sochaczewskiej.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 27 sierpnia. To właśnie wtedy przy milanowskim boisku Orlik na ul. P. Skargi miał być widziany mężczyzna, który obnażał się przy dzieciach. O sprawie została poinformowana policja, mundurowi podjęli interwencję. – W sobotę, na boisko przyjechał mężczyzna na rowerze, który prawdopodobnie obnażył się. Na miejscu było kilka osób, w tym dzieci. Zgłoszenie dostaliśmy od mam tych dzieci. Na miejsce został skierowany patrol nieumundurowany, żeby tę osobę odnaleźć, jednak już jej nie było – mówi oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim asp. szt. Katarzyna Zych. – Policjanci ustalili rysopis tego człowieka i pouczyli rodziców, aby zwracali uwagę i informowali, jeżeli taka sytuacja by się powtórzyła. Więcej sygnałów w tej sprawie nie otrzymaliśmy – dodaje.

Co ciekawe, kilka dni później o bardzo podobnej sytuacji poinformował na swoim profilu na Facebooku radny Rafał Wysocki z Brwinowa. „Szanowni mieszkańcy Osiedla Sochaczewska w Brwinowie oraz pozostali mieszkańcy Brwinowa, udostępniam wizerunek ekshibicjonisty, który krążył po osiedlu Sochaczewska w piątek 26 sierpnia. Ten…. obnażał się przy dziewczynkach 9-10 letnich przy bloku Sochaczewska 10 i pytał czy nie chcą podotykać. Natomiast w sobotę 27 sierpnia krążył po osiedlu Sochaczewska w rejonie ulicy 11-go Listopada!!! Jak go spotkacie to wiecie oczywiście co zrobić!!! Post ten można a nawet trzeba upubliczniać dalej dla ostrzeżenia dzieci i mieszkańców oraz dla zwiększenia prawdopodobieństwa rozpoznania sprawcy!!!” – napisał i opublikował zdjęcia, które pochodzą z monitoringu zainstalowanego przy budynkach Wspólnoty Mieszkaniowej „Sochaczewska” w Brwinowie (pisownia oryginalna – przyp. red.).

O tym fakcie również została powiadomiona miejscowa jednostka policji. – Policjanci z komisariatu w Brwinowie mają wiedzę na temat tego zdarzenia i zostali poinstruowani, aby podczas patrolu przydzielonego rejonu, zwracali uwagę na miejsca, gdzie przebywają dzieci, a zwłaszcza na osoby przebywające w ich pobliżu, pod kątem ujawnienia takiego mężczyzny – mówi st. asp. Marzena Dąbrowska z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. – Gdybyśmy od razu zostali poinformowani o całym zdarzeniu, to policjanci natychmiast udaliby się we wskazane miejsce. Ale jeżeli to jest po czasie, to policjanci zostali zobowiązani do tego, żeby obserwować ten rejon i zwracać uwagę na osoby, które przebywają wokół, żeby ujawnić po prostu tego mężczyznę – dodaje.

Nie wiadomo, czy w Milanówku i Brwinowie przed dziećmi obnażał się ten sam mężczyzna. Czytelnicy poinformowali nas natomiast, że podobne zdarzenia miało miejsce w czwartek, 25 sierpnia w Błoniu.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest

8 komentarzy dla “Ekshibicjonista obnaża się przy dzieciach. Był widziany w Milanówku, Brwinowie, Błoniu

    • biedna Martynka, jaki, to może wywołać w kobiecie szok, jeśli zobaczy ona męskie przyrodzenie

  1. W Międzyborowie przy stacji kolejowej tez pojawia sie ekshibicjonista rowerzysta. Z reguly przyjezdza na błękitnym skladaku i onanizuje sie na oczach oczekujacych na pociag badz przechodzacych spacerowiczów.

  2. Gdyby wpadł mi w ręce nie wiem co bym zrobiła te sytuację są od lipca w bloniu nikt z tym nic nie robi nie można złapać zboczenca na rowerze? Ja mam wnuczke i strach puścić samą

  3. Na komisariat w Bloniu fakt obnazania sie tego mezczyzny przed dzieckiem byl zglaszany. Moze dobrze by bylo jakby komisariaty ze soba wspolpracowaly i wymienialy informacje.