Głosuj na grodziską bibliotekę z duszą. Można wygrać atrakcyjne kosmetyki

Biblioteka Publiczna z Grodziska Mazowieckiego bierze udział w plebiscycie „Biblioteka z Duszą”. Głosy na tę placówkę można oddawać do 2 października.
biblioteka-z-dusza-grodzisk-mazowiecki
Fot. grodzisk.pl. W konkursie można głosować do 2 października.

– Spadek czytelnictwa w Polsce to mit i udowodnimy to w naszym kolejnym rankingu. Okażcie wsparcie swoim ulubionym bibliotekom i pomóżcie nam wybrać tę najciekawszą – zachęcają organizatorzy konkursu „Biblioteka z Duszą”.

Biblioteki od dawna przestały być miejscem kojarzonym tylko i wyłącznie z molami książkowymi. Oprócz zbiorów bogatych w nowości i prawdziwe białe kruki, oferują mnóstwo atrakcji, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Często są głównym ośrodkiem kulturalnym, skupiającym lokalną społeczność, a ciągła pogoń za nowinkami technicznymi sprawia, że czytanie nie jest już uznawane za nudne. Kompletując ranking, organizatorzy zwracają uwagę na kilka rzeczy – chodzi o biblioteki, dzięki którym coś się dzieje. Oprócz placówek z interesującą propozycją wydarzeń kulturalnych, pod uwagę są brane również te, posiadające ciekawe zbiory, oferujące nowości wydawnicze oraz e-booki. Do rankingu wytypować można było też biblioteki wyposażone w nowe technologie i multimedia. Biblioteka powinna sprzyjać lekturze, więc do głosowania chętnie włączone zostały także filie o ciekawym wystroju i architekturze.

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki znalazła się w finałowej grupie rankingu na „Bibliotekę z Duszą”. Teraz trwa walka o podium. Wszystko zależy od czytelników. Wystarczy codziennie oddać swój głos. Głosowanie trwa do 2 października. Wyniki zostaną ogłoszone następnego dnia. Każdy głosujący może oddać jeden głos dziennie z jednego maila na swojego faworyta.

Zwycięskie instytucje otrzymają nagrody (nagrodzone zostaną trzy pierwsze miejsca) – będzie to kampania promocyjna na portalu kulturaonline.pl. Z kolei na głosujących czekają nagrody – zestawy kosmetyków ufundowane przez sponsora zabawy – firmę Bielenda.

Co zrobić, aby zagłosować na grodziską bibliotekę?

1. wejdź na stronę www.kulturaonline.pl
2. odnajdź głosowanie Biblioteka z duszą – Głosujemy!
3. oddaj swój głos na grodziską bibliotekę, klikając “Głosuj” przy:
(woj. mazowieckie) Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki
podczas głosowanie musisz podać swój adres e-mail, na który otrzymasz potwierdzenie
4. powtarzaj tę czynność aż do 2 października
5. powiadom krewnych i znajomych, zachęć ich, aby głosowali na Twoją bibliotekę :) Głosować można codziennie na stronie www.kulturaonline.pl.

Bezpośredni link do głosowania:http://kulturaonline.pl/biblioteki,z,dusza,glosujemy,tytul,artykul,26471.html?id=43479&confirm=7D0A90C303 (23 pozycja na liście, pierwsza wśród bibliotek mazowieckich).

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest