Podejrzany o ekshibicjonizm rowerzysta już w areszcie. Z pięcioma zarzutami

W środę, 7 września Sąd Rejonowy w Pruszkowie na wniosek prokuratora zadecydował o tymczasowym aresztowaniu Zbigniewa Z. Prawdopodobnie to właśnie on poruszał się na rowerze i obnażał przed dziećmi. Być może podejrzany mężczyzna zostanie oskarżony o próbę gwałtu.
ekshibicjonista rower Milanówek Błonie Brwinów areszt
Fot. Facebook/Rafał Wysocki. Mężczyźnie postawiono pięć zarzutów.

Informacje na temat mężczyzny poruszającego się na rowerze, który obnażał się przed dziećmi pojawiły się w mediach pod koniec sierpnia. Wtedy też zboczeniec miał pojawić się na boisku Orlik w Milanówku przy ul. P. Skargi oraz na os. Sochaczewska w Brwinowie. W tych miejscach obnażał się przed dziećmi i składał im niemoralne propozycje. Przerażeni rodzice z Milanówka natychmiast poinformowali policję. Z kolei fotografie mężczyzny złapanego „na gorącym uczynku” upublicznił radny Rafał Wysocki z Brwinowa. Pochodzą one z monitoringu zainstalowanego przy jednym z budynków na ul. Sochaczewskiej. W obu tych przypadkach zboczeńca nie udało się zatrzymać od razu, zdążył uciec.

W wyniku działań operacyjnych prowadzonych przez policjantów w niedzielę, 4 września w Grodzisku Mazowieckim mężczyznę podejrzanego o obnażanie się przed dziećmi zatrzymano. To 34-letni Zbigniew Z. We wtorek, 6 września został przesłuchany.

W środę, 7 września Sąd Rejonowy w Pruszkowie na wniosek prokuratora zdecydował o tymczasowym aresztowaniu podejrzanego na trzy miesiące. W sumie postawiono mu pięć zarzutów m.in. o “prezentowaniu wykonania czynności seksualnej osobie małoletniej” oraz o „ obcowaniu płciowym lub dopuszczeniu do innej czynności seksualnej z małoletnim”.

Zbigniewowi Z. grozi do dwunastu lat pozbawienia wolności.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest