Podejrzany o ekshibicjonizm rowerzysta zaczyna mówić. Przyznaje się do części zarzutów

Do 12 lat pozbawienia wolności grozi 34-letniemu Zbigniewowi Z., który na rowerze odwiedzał miejscowości naszego regionu i obnażał przed dziećmi. Niewykluczone, że doszło również do molestowania, a nawet próby gwałtu.
ekshibicjonista rower Brwinów Milanówek Błonie
Fot. Facebook/Rafał Wysocki. Ekshibicjonista-rowerzysta spędzi w areszcie co najmniej trzy miesiące.

Sprawa wyszła na jaw pod koniec sierpnia, gdy okazało się, że na boisku Orlik w Milanówku przy ul. P. Skargi oraz na os. Sochaczewska w Brwinowie pojawił się mężczyzna, który obnażał się przed dziećmi i składał im niemoralne propozycje. Sprawa natychmiast trafiła na policję. Mundurowym z Grodziska Mazowieckiego zaledwie kilka dni zajęło wytypowanie i zatrzymanie podejrzanego. Okazało się, że to 34-letni Zbigniew Z. W ubiegłym tygodniu Sąd Rejonowy w Pruszkowie na wniosek prokuratora zdecydował o tymczasowym aresztowaniu podejrzanego na trzy miesiące. W sumie postawiono mu pięć zarzutów m.in. o “prezentowaniu wykonania czynności seksualnej osobie małoletniej” oraz o „obcowaniu płciowym lub dopuszczeniu do innej czynności seksualnej z małoletnim”. Oznacza to, że mogło dojść do molestowania dzieci, a nawet próby gwałtu.

Zbigniew Z. złożył wyjaśnienia, przyznał się do obnażania przed dziećmi, natomiast nie potwierdził, że doszło do obcowania płciowego. Mężczyźnie grozi do dwunastu lat pozbawienia wolności.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest