Tragedia na torze wyścigowym. Zginęła 19-letnia dziewczyna

Motocyklista jest ranny, a jego pasażerka zginęła na miejscu – to skutek wypadku, do jakiego doszło na torze wyścigowym na Żeraniu. Przyczyny zdarzenia bada policja pod nadzorem prokuratora.
wypadek-tor-fso-zeran
Fot. ilustracyjne/pixabay.com. Wypadek miał miejsce podczas wyjazdu motocyklisty z imprezy.

Do wypadku doszło w sobotę, 17 września, około godziny 20.00. Tego dnia na warszawskim Żeraniu, przy ul. Jagiellońskiej odbywały się wyścigi Warsaw Night Rising. Gdy 21-letni motocyklista kierował się w stronę wyjazdu z imprezy, zderzył się z samochodem osobowym marki honda.

W wyniku zdarzenia 19-letnia pasażerka poniosła śmierć na miejscu, natomiast kierowca został odwieziony do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Dokładną przyczynę i okoliczności wypadku bada policja pod nadzorem prokuratury.

Natychmiast po wypadku tor został zamknięty, a organizatorzy wydali oświadczenie: “Z przykrością powiadamiamy uczestników, że w trakcie wydarzenia miał miejsce wypadek, w wyniku którego Wasza koleżanka Edyta nie żyje, natomiast kolega Michał jest w szpitalu z obrażeniami nie zagrażającymi życiu. Jesteśmy pogrążeni w smutku razem z Wami. W tych ciężkich chwilach zachowajmy powagę, powstrzymajmy się od niepotrzebnych emocji wyrażanych w komentarzach.
Organy Policji i Prokuratury przeprowadziły na miejscu wszelkie czynności zmierzające do ustalenia faktycznych okoliczności zdarzenia”.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest