Wypadek w Pęcicach. Ranne dziecko i kobieta w ciąży

Trzy osoby ranne, w tym dziecko i kobieta w ciąży – to wynik wypadku, do jakiego doszło w Pęcicach. Policja bada przyczyny zdarzenia.
wypadek-pecice-kobieta-w-ciazy
Fot. kwp.radom.pl. Policja zorganizowała objazdy.

Do wypadku doszło w środę, 21 września, po godzinie 17.00. Z relacji świadków wynika, że samochód ciężarowy jechał ul. Pęcicką od strony Michałowic w kierunku Pruszkowa. Z niewiadomych przyczyn, na łuku drogi osobowa kia zjechała na jego pas ruchu. Aby uniknąć zderzenia, kierowca ciężarówki gwałtownie skręcił w lewo i wjechał do rowu. Kolizji nie udało się jednak uniknąć i kia również wylądowała w rowie.

Trzy osoby znajdujące się w aucie osobowym – 33-letnia kobieta kierująca kia, pasażerka w ciąży oraz siedmioletnie dziecko trafiły do szpitala. Obrażenia, których doznały nie są groźne i ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Wszyscy uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

Kierowcy poruszający się ul. Pęcicką w kierunku Pruszkowa i Janek musieli liczyć się z utrudnieniami, odcinek pomiędzy rondem w Michałowicach, a rondem w Pruszkowie został bowiem wyłączony z ruchu. Policja zorganizowała objazdy.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest