Zboczeniec w Błoniu – fakt czy miejska legenda?

Wśród mieszkańców Błonia krążą pogłoski o tym, że na terenie miasta był widziany mężczyzna obnażający się przed dziećmi. To, po Milanówku i Brwinowie, kolejna miejscowość, w której miało dojść do takiego incydentu.
ekshibicjonista obnażał się Błonie
Fot. Facebook/Rafał Wysocki. Obnażający się mężczyzna był widziany w Milanówku i Brwinowie.

Nie dalej niż wczoraj, w serwisie zachodniemazowsze.info informowaliśmy o mężczyźnie, który pojawia się w kilku miejscach naszego regionu i obnaża przed dziećmi. Do takich zdarzeń doszło w Milanówku i Brwinowie. Nieoficjalnie pojawiły się również informacje, że obnażający się mężczyzna pojawił się również pod koniec sierpnia w Błoniu. Co na to policja? – W ostatnim czasie, w ogóle nie mieliśmy takich zgłoszeń. To jakaś plotka, pogłoska krążąca wśród mieszkańców, natomiast u nas oficjalnie nie ma żadnego zgłoszenia – mówi podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Starych Babicach.

Fakt, że policja nie posiada informacji na temat mężczyzny obnażającego się przed dziećmi, nie oznacza, że taka sytuacja nie miała miejsca. Osoby, które były świadkami zdarzenia mogły po prostu nie powiadomić mundurowych. Przypomnijmy, że ekshibicjonista na rowerze był widziany przy boisku Orlik w Milanówku, tam zaczepiał dzieci. Rodzice, którzy go zobaczyli powiadomili co prawda policję, jednak mężczyzna ten zdążył uciec. Natomiast fotografie, które opublikowaliśmy wczoraj pochodzą z monitoringu zainstalowanego na budynku przy ul. Sochaczewskiej w Brwinowie, w tym wypadku mundurowi zostali poinformowani o zaistniałej sytuacji zbyt późno. To w ogóle uniemożliwiło ujęcie zboczeńca na gorącym uczynku.

Dlatego należy pamiętać o tym, aby w chwili dostrzeżenia niepokojących zachowań, zwłaszcza w obecności dzieci, natychmiast powiadomić policję. To pozwoli na zatrzymanie przestępcy.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest

Jeden komentarz do “Zboczeniec w Błoniu – fakt czy miejska legenda?

  1. Zgloszenie o obnazaniu sie tego mezczyzny w Bloniu zostalo dokonane do komisariatu w Bloniu dn. 26.08.2016. Prosze sprawdzic zapiski policjanta dyzurnego.