W Grodzisku powstanie Empik

W Grodzisku Mazowieckim powstanie salon znanej sieci Empik. Sklep będzie mieścił się w Galerii Grodova przy ul. Sienkiewicza.
empik-grodzisk-mazowiecki
Fot. galerie.napollohandlowy.pl. Empik będzie kolejną znaną marką, której sklep powstanie w galerii Grodova.

Empik w Galerii Grodovej otworzy blisko trzystumetrowy salon na parterze centrum. Ta sieć już od 68 lat jest stałym elementem kulturalnego krajobrazu Polski. W ponad 200 salonach Empik oferuje swoim klientom unikalny mix produktów: dziesiątki tysięcy książek, płyt z muzyką, filmów, gier multimedialnych, czasopism, artykułów papierniczych, zabawek edukacyjnych i gier planszowych, a także bilety na różnorodne wydarzenia.

– Galeria Grodova na powierzchni ponad 5 tys. mkw. oferuje pełne spektrum artykułów istotnych z punktu widzenia potrzeb codziennych jak i zakupów specjalistycznych, modowych i hobbystycznych – mówi Dorota Beltrani, dyrektor ds. komercjalizacji w firmie Napollo. – Oferta Empik doskonale wpisuje się w nasze założenia dotyczące tenant-mix galerii w Grodzisku Mazowieckim, która znajduje się w ścisłym centrum miasta i powinna spełniać potrzeby różnych grup wiekowych oraz sprofilowane oczekiwania klientów – dodaje.

Obok nowego najemcy swoje salony w centrum otworzą m.in.: Stokrotka, Cosmedica, Rossmann, Smyk, Rtv Euro Agd, Martes Sport, TXM. Usługi w galerii reprezentują m.in. salon fryzjersko-kosmetyczny Lok&Roll, Optyk Tondryk, kantor, salonik Kolportera, biuro podróży Itaka i salon Play. W centrum znajdzie się również oferta gastronomiczna. Galeria zostanie uruchomiona na początku grudnia tego roku.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest