Kobieta z siniakami, dzieci przychodziły do szkoły z obrażeniami. Rodzinny dramat w Grodzisku

Dzięki błyskawicznej reakcji nauczycieli jednej z grodziskich szkół, udało się zatrzymać mężczyznę podejrzewanego o stosowanie przemocy psychicznej i fizycznej wobec członków rodziny. Jego dzieci przychodziły do szkoły poturbowane.
znecal-sie-nad-rodzina-grodzisk-dariusz-a
Fot. kwp.radom.pl. Dariusz A. jest podejrzany o stosowanie wobec rodziny przemocy fizycznej i psychicznej.

Z jednej ze szkół grodziscy policjanci otrzymali informację o uczniach, wobec których w domu prawdopodobnie była stosowana przemoc fizyczna. Do dzieci, które przyszły do placówki z obrażeniami ciała, została wezwana pomoc medyczna, natomiast policjanci pojechali do domu uczniów. W rozmowie z ich matką, funkcjonariusze potwierdzili, że obrażenia powstały na skutek agresywnego zachowania wobec nich jej konkubenta. Jak ustalili mundurowi, kobieta z tego samego powodu także miała siniaki i rany na ciele. Policjanci natychmiast zatrzymali 41-latka podejrzanego o stosowanie przemocy psychicznej i fizycznej wobec kobiety i dwójki dzieci.

Zebrane w sprawie materiały pozwoliły na przedstawienie Dariuszowi A. zarzutu znęcania się nad rodziną ze szczególnym okrucieństwem. To przestępstwo zagrożone jest karą nawet dziesięciu lat więzienia. Sąd przychylił się do wniosku policjantów i prokuratora i zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na najbliższe trzy miesiące.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest