Tragedia w szpitalu psychiatrycznym. Powiesił się pacjent

Mężczyzna, który najprawdopodobniej leczył się na depresję, popełnił samobójstwo. Do tragedii doszło w szpitalu psychiatrycznym w Tworkach.
samobojstwo-tworki-pazdziernik-2016
Fot. wikipedia.org. Do zdarzenia doszło na jednym z oddziałów pruszkowskiej lecznicy.

Do zdarzenia doszło w poniedziałkowy wieczór, 24 października, około godz. 21.00. Na jednym z oddziałów Mazowieckiego Specjalistycznego Centrum Zdrowia w Pruszkowie pielęgniarka odnalazła zwłoki mężczyzny. – Jest to młody mężczyzna, który leczył się na depresję. Jak ustaliła wstępnie policja, mężczyzna ten powiesił się – informację o takiej treści otrzymaliśmy na na naszą redakcyjną skrzynkę mailową.

Komendant dyżurny policji w Pruszkowie potwierdza, że doszło do takiego zdarzenia, jednak nie chciał udzielić więcej informacji. – Mogę tylko powiedzieć, że na miejscu pracują funkcjonariusze – mówi.

Przypomnijmy, że to nie pierwsze tragiczne zdarzenie, jakie miało miejsce w tworkowskim szpitalu. W czerwcu ubiegłego roku, na jednym z oddziałów pacjent zamordował innego podopiecznego tej lecznicy. Z kolei kilka miesięcy temu, 42-letnia kobieta, która przebywała na przepustce podczas leczenia, rzuciła się pod nadjeżdżającą kolejkę WKD.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest