Wypadek pod Żyrardowem. Ranne 10-letnie dziecko

W niedzielę, 30 października na drodze wojewódzkiej nr 719 doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Ranne zostało dziesięcioletnie dziecko.
wypadek-nowy-karolinow
Fot. wikipedia.org. Ranna kobieta została przetransportowana helikopterem LPR do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce na wysokości miejscowości Nowy Karolinów. Szczegółowe okoliczności i przyczyna wypadku nie są jeszcze znane, ale ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że w wyjeżdżającą z posesji oplem kobietę uderzył poruszający się drogą wojewódzką nr 719 kierowca sportowej mazdy. Najprawdopodobniej nie zdążył w porę wyhamować.

W wyniku zdarzenia ucierpiała kierująca oplem, którą helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (LPR) przetransportował do szpitala. Ranne zostało również dziesięcioletnie dziecko, które do szpitala zabrała karetka pogotowia.

Szczegółowe przyczyny i okoliczności badają mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie. Kierowcy poruszający się drogą wojewódzką nr 719 w kierunku miejscowości Kamion musieli liczyć się z utrudnieniami trwającymi kilka godzin.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest

2 komentarzy dla “Wypadek pod Żyrardowem. Ranne 10-letnie dziecko

  1. Skąd takie informacje? Sprawcą a zarazem kierującym pojazdem Opel był mężczyzna który miał po drugim badaniu 2 promile. Byłem od początku zdarzenia jeszcze przed strażą, pogotowiem i policją i kiedy przyjechała policja pan sam przyznał że prowadził pojazd który wjechał wprost pod jadącą mazdę..
    Okoliczni sąsiedzi a także znajomi bronili pijanego kierowcę mówiąc że kierowca mazdy jechał za szybko a kierowca wyjeżdżający z posesji był pod wpływem bo po wypadku musiał się napić..
    Stałem i mokłem przyglądając się całej sytuacji i z każdą chwilą ilość znajomych nietrzeźwego Pana przybywała wymyślała jak by podratować sytuacje to że był wstanie nietrzeźwości. Dziś otwieram oczy czytam i nie wieże..
    Gdyby tak było że kierowca mazdy jechał by z ogromną prędkością przy uderzeniu w bok były by osoby śmiertelne.. Po za tym żelazna zasada o zachowaniu ostrożności przy wykonywaniu manewru włączaniu się do ruchu.