Bródno: Dwudziestolatka skopała radiowóz, zwyzywała policjantów

Na 800 zł policjanci z warszawskiego Bródna wycenili straty po interwencji wobec pijanej dwudziestolatki. Kobieta skopała radiowóz, zwyzywała również mundurowych.
natalia-k-brodno
Fot. Komenda Stołeczna Policji. Natalia K. została doprowadzona do policyjnego aresztu.

W poniedziałek, 21 listopada tuż przed godziną 6.00 rano policjanci z komisariatu przy ul. Chodeckiej zostali wezwani na interwencję do jednego z miejscowych barów szybkiej obsługi. Z relacji zgłaszającego wynikało, że w zdarzeniu tym miała uczestniczyć agresywnie zachowująca się kobieta. Wywiadowcy odnaleźli Natalię K. i wylegitymowali ją. Agresywna 20-latka nie chciała stosować się do poleceń funkcjonariuszy i znieważyła ich słowami powszechnie uznanymi za wulgarne. Kobieta podchodząc do radiowozu kilkakrotnie kopnęła w drzwi powodując ich wgniecenie. Chwilę później została zatrzymana i doprowadzona do komendy. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 20-latka miał w organizmie 1,5 promila alkoholu. Wartość uszkodzenia została oszacowana na sumę ponad 800 złotych.

Po wytrzeźwieniu Natalia K. usłyszała zarzut uszkodzenia mienia i znieważenia interweniujących funkcjonariuszy. Przyznała się do zarzucanych jej czynów i dobrowolnie poddała karze pół roku ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania nieodpłatnej pracy na cele społeczne oraz naprawienie szkody.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest