Galeria figur stalowych zaprasza ponownie

Pruszkowska galeria figur stalowych zachęca do podziwiania najnowszych rzeźb. W sumie, w Skupie Złomu przy Czołgu można obejrzeć 30 najnowszych eksponatów.
galeria-figur-stalowych-pruszkow
Fot. Facebook/Gallery of Steel Figures. Ekspozycję można oglądać codziennie, nawet w dni wolne od pracy.

To jedyna taka ekspozycja w Europie, a być może i na świecie. Na pomysł stworzenia galerii figur stalowych wpadli właściciele pruszkowskiego Skupu Złomu przy Czołgu. Już od kilku lat tworzą oni niesamowite eksponaty ze stali. Informowały o nich zarówno media lokalne, jak i ogólnopolskie.

Obecnie galeria zaprasza do obejrzenia 30 najnowszych eksponatów. Można je podziwiać w Pruszkowie przy ul. Przejazdowej 17. Wystawa jest czynna przez siedem dni w tygodniu, również w święta i dni wolne od pracy w godz. 10.00-19.00. Od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00, w soboty w godzinach 8.00-19.00, w niedziele w godzinach 10.00-19.00.

Niestety, ceny biletów są dość wysokie: normalny kosztuje 25 zł, ulgowy (dla dzieci powyżej 3 lat, uczniów, studentów do 26. roku życia z ważną legitymacją i osób niepełnosprawnych) – 17 zł, bilet rodzinny (2+ 2 dzieci) – 80 zł, senior (emeryci, renciści, kombatanci) – 20 zł. Wstęp wolny jest dla dzieci do lat trzech, opiekunów osób niepełnosprawnych i zorganizowanych grup przedszkolnych oraz szkolnych.

Wycieczki przedszkolne oraz szkolne powyżej dziesięciu osób muszą zapłacić 17 zł (po wcześniejszej potwierdzonej rezerwacji mailowej: biuro@galeriafigurstalowych.pl Jeden opiekun na 10 dzieci – wstęp wolny). Zwiedzanie z przewodnikiem kosztuje 60 zł od grupy. Bilety można kupić w Skupie Złomu przy Czołgu na ul. Przejazdowej. Więcej informacji pod numerem telefonu +48 500 500 100.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest