Nocny rajd BMW po Żyrardowie. Siedem aut uszkodzonych, trzy osoby w szpitalu

Policja poszukuje kierowcy, który w sobotę, 19 listopada w Żyrardowie staranował kilka samochodów i uciekł z miejsca zdarzenia. – Jego zatrzymanie to tylko kwestia czasu – mówi asp. Agnieszka Ciereszko z żyrardowskiej komendy policji.
kwp-radom-pl-6
Fot. kwp.radom.pl. Żyrardowscy policjanci cały czas prowadzą czynności mające na celu zatrzymanie kierowcy.

Do zdarzenia doszło na ul. Okrzei, około godz. 22.00. Czarne BMW poruszające się tą drogą zjechało na przeciwległy pas ruchu, uderzyło najpierw w jeden samochód, a potem w drugi. Ostatnie auto zostało zepchnięte na trzy kolejne, zaparkowane pojazdy. Te kolizje nie spowodowały, że kierowca bmw zatrzymał się, wręcz przeciwnie. Pojechał dalej i uderzył w jeszcze jeden samochód oraz w latarnię. – Dopiero wtedy kierowca zatrzymał się, po czym zbiegł z miejsca – mówi oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie asp. Agnieszka Ciereszko. W wyniku zdarzenia trzy osoby zostały zabrane do szpitala na obserwację, ich stan jest dobry. Bmw rajdowca trafiło natomiast na policyjny parking.

Teraz żyrardowscy mundurowi poszukują mężczyzny. – Zostały zebrane materiały, które pozwoliły na wytypowanie danych sprawcy tego zdarzenia i trwają czynności zmierzające do jego zatrzymania. To tylko kwestia czasu – mówi asp. Ciereszko.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest