Odzyskali skradzione samochody [FOTO, WIDEO]

Żyrardowscy policjanci odnaleźli trzy skradzione na terenie Niemiec samochody marki mitsubishi. W sprawie zatrzymano dwóch mężczyzn.
kradzione-mitsubishi-mszczonow
Fot. kwp.radom.pl. Na terenie posesji znaleziono trzy kompletne auta oraz części samochodowe.

Kilka dni temu policjanci z komendy w Żyrardowie, pełniąc służbę na terenie gminy Mszczonów, zatrzymali do kontroli drogowej samochód ciężarowy iveco. Był to pojazd typu izoterma. Gdy policjanci postanowili skontrolować ładunek, znaleźli duże ilości części samochodowych, między innymi elementy karoserii pozbawione cech identyfikacyjnych. Funkcjonariusze podejrzewali, że mogą one pochodzić z kradzieży. Wtedy zdecydowali, by przeszukać dom i posesję kierowcy kontrolowanego samochodu.

Podczas przeszukania, w garażu funkcjonariusze znaleźli samochód, który już był rozmontowywany na części, a na terenie całej posesji zauważyli wiele elementów z różnych, innych pojazdów. Były tam też trzy kompletne samochody marki mitsubishi, których wartość oszacowano wstępnie na 130 tys. zł. Jak ustalili wstępnie policjanci, zostały skradzione na terenie Niemiec w październiku tego roku.

Do sprawy zatrzymano dwóch podejrzanych mężczyzn, 40-latka który kierował iveco przewożącym części oraz 23-letniego mężczyznę, zatrzymanego na posesji na której znaleziono skradzione pojazdy. Wobec 23-latka sąd zastosował dozór policyjny, natomiast 40-latek najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

 

kradzione-mitsubishi-mszczonow kradzione-mitsubishi-mszczonow

kwp.radom.pl

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest