Otwarcie Burger King w Wola Park

Już od wtorku, 27 grudnia miłośnicy potraw typu fast food będą mogli skorzystać z nowej restauracji. W centrum handlowym Wola Park przy ul. Górczewskiej zostanie otwarty lokal Burger King.
burger-king-wola-park-otwarcie
Fot. mat. promocyjne. W dniu otwarcia firma zestaw Whopper będzie kosztował tyle, co sama kanapka.

Burger King to amerykańska siec restauracji serwująca potrawy typu fast food: przede wszystkim burgery, frytki, zimne napoje. W Stanach Zjednoczonych istnieje od 1954 roku. W Polsce pierwszy lokal Burger King został otwarty w 1992 roku w Warszawie, na pl. Zbawiciela.

Od wtorku, 27 grudnia z oferty Burger King będą mogli skorzystać mieszkańcy Woli i okolic. Tego dnia, punktualnie o godz. 12.00 przy ul. Górczewskiej 124, w strefie restauracyjnej na drugim piętrze zostanie otwarty nowy lokal tej sieci.

Wkrótce otwieramy kolejną restaurację w Warszawie, abyście mogli korzystać do woli z naszych pyszności. Przygotujcie się na smakowite doznania. W dniu otwarcia zaserwujemy tort, a zestaw Whopper będzie kosztował jedynie 10,95 zł, tyle co sam Whopper. Zapraszamy na 100% wołowiny grillowanej na prawdziwym ogniu! – zachęca firma na Facebooku.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest