Stonoga znów tropi pedofila. 40-latek chciał umówić się z czternastolatką w Brwinowie

Zbigniew Stonoga po raz kolejny przyczynił się do zatrzymania mężczyzny, który chciał umówić się z czternastolatką. Do zdarzenia miało ponownie dojść w Brwinowie.
stonoga-brwinow-pedofil
Fot. wikipedia.org. Znany biznesmen i działacz społeczny od dłuższego czasu zajmuje się tropieniem pedofilów w internecie.

Znany biznesmen i działacz społeczny Zbigniew Stonoga zajmuje się tropieniem i ujawnianiem tożsamości mężczyzn, którzy poprzez internet umawiają się z nieletnimi dziewczętami. Często działa w naszym regionie. Pod koniec listopada w serwisie zachodniemazowsze.info informowaliśmy o 46-letnim ratowniku medycznym, który w okolicach Brwinowa umówił się na spotkanie z czternastolatką. Mężczyzna został zatrzymany przez policję.

W ubiegłą sobotę, 3 grudnia Stonoga wziął udział w zatrzymaniu w Grodzisku Mazowieckim dwóch mężczyzn, którzy mieli umówić się na spotkanie z trzynastoletnimi dziewczynkami. Prawdopodobnie posiadali przy sobie narkotyki. Sprawą zajmują się policjanci z komendy w Grodzisku.

Informacje o tych wydarzeniach Zbigniew Stonoga zamieścił na swoim profilu na Facebooku. Podobnie było we wtorek, 6 grudnia. Tego dnia Stonoga poinformował o ujęciu kolejnego mężczyzny, który miał umówić się z czternastolatką. Do zdarzenia ponownie miało dojść w Brwinowie. – Wczorajsza publikacja filmu z lekarzem zwyrodnialcem została opóźniona z uwagi na pilną potrzebę złapania pedofila w Brwinowie oraz kłopotami w dostępie do FB (kod sms+rozładowania bateria telefonu). Razem z Damian C. i przyjaciółmi ujęliśmy kolejnego pedofila 40 latka, który umówił się z 14 letnią dziewczyną na sex – napisał biznesmen.

Sprawą już zajęli się mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. Mężczyźnie został postawiony zarzut składania propozycji obcowania płciowego, poddania się lub wykonania innej czynności seksualnej lub udziału w produkowaniu lub utrwalaniu treści pornograficznych za pomocą systemu teleinformatycznego. Grozi za to do dwóch lat pozbawienia wolności.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest