Ciekawe wydarzenia w grodziskiej bibliotece

W bibliotece publicznej w Grodzisku Mazowieckim odbędą się ciekawe wydarzenia. Na ten miesiąc zaplanowano dwa spotkania autorskie i specjalną akcję akcję czytelniczą skierowaną dla dzieci.
biblioteka_plakata3_prew%c2%a6ockauwi%c2%a6otorecki
Fot. mat. promocyjne. W ostatnim tygodniu stycznia będzie można spotkać się z autorami książki pt. „Uśmiech Primadonny”.

Ruszyła już akcja czytelnicza kierowana do dzieci “Z Biblusiem w świat książek!”, która potrwa do 29 kwietnia 2017 roku. Regulamin dostępny we wszystkich placówkach, na stronie internetowej, tel.: 22 734 79 07.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

23 i 26 stycznia odbędą się dwa spotkania z Pawłem Świętoreckim i Karoliną Prewęcką. To autorzy książki „Uśmiech Primadonny” o Elżbiecie Ryl-Górskiej. gwieździe Operetki Warszawskiej. Artystka zachwycała publiczność wykonaniami najsławniejszych operetkowych ról, m.in. Hanny Glawari w „Wesołej wdówce”, Rozalindy w „Zemście nietoperza”, Heleny w „Pięknej Helenie”. Występowała ze znakomitymi parterami oraz zespołami w wielu teatrach operetkowych i operowych w Polsce i poza krajem. Lektura „Uśmiechu Primadonny”, dzięki osobowości bohaterki i jej anegdotom, na pewno wywoła serdeczne uśmiechy czytelników, ale jednocześnie szczerość jej wypowiedzi skłoni do refleksji nad niezasłużenie przerwaną historią operetki w Polsce.

biblioteka_plakata3_prew%c2%a6ockauwi%c2%a6otorecki

Patronem medialnym wydarzeń organizowanych przez Bibliotekę Publiczną w Grodzisku Mazowieckim jest serwis zachodniemazowsze.info.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest