Dramat w Pruszkowie. Bił partnerkę szklaną butelką i tłuczkiem do mięsa

Policjanci z Pruszkowa zatrzymali 38-latka podejrzanego o uszkodzenie ciała i groźby karalne wobec swojej partnerki. Mężczyzna bił ją szklaną butelką po głowie i tłuczkiem do mięsa, a także groził kobiecie pozbawieniem życia.
bil-partnerke-butelka-tluczkiem-do-miesa
Fot. ninocare/pixabay.com. Sprawca przemocy został aresztowany na trzy miesiące.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 8 stycznia w nocy. Funkcjonariusze zostali wezwani na interwencję domową, do jednego z mieszkań na terenie Pruszkowa. Na miejscu okazało się, że mężczyzna wszczął awanturę, podczas której pobił swoja partnerkę. Z relacji kobiety wynikało, że jej konkubent, będąc pod wpływem alkoholu, uderzał ją szklaną butelką po głowie, kilkakrotnie użył tłuczka do mięsa, a także przy użyciu noża groził jej pozbawieniem życia. Policjanci natychmiast wezwali pogotowie, które zabrało kobietę do szpitala.

Agresywnego mężczyznę zatrzymano, trafił do policyjnego aresztu. Po przyjęciu zawiadomienia, przesłuchaniu świadków i zgromadzeniu materiału dowodowego 38-latek usłyszał zarzut uszkodzenia ciała i gróźb karalnych. Sąd Rejonowy w Pruszkowie zdecydował o tymczasowym aresztowaniu podejrzanego na okres trzech miesięcy

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest