Już raz byli karani, znów zostali zatrzymani za pobicie i groźby [FOTO]

26-letni mężczyzna i jego 33-letni kompan odpowiedzą za pobicie i kierowanie gróźb karalnych wobec mieszkańca Grodziska Mazowieckiego. Obaj zostali zatrzymani na terenie powiatu pruszkowskiego.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Fot. KPP Grodzisk Mazowiecki. Jacek W. i Kamil K. już raz byli karani za podobne przestępstwo.

Natychmiast po zgłoszeniu przez mieszkańca Grodziska pobicia, policjanci rozpoczęli ustalanie sprawców i okoliczności tego przestępstwa. Z zawiadomienia wynikało, że dwóch mężczyzn napadło pokrzywdzonego na ulicy i, oprócz zadawania mu ciosów, grozili mu wyrządzeniem krzywdy.

Grodziscy kryminalni ustalili miejsce przebywania obu podejrzanych na terenie sąsiedniego powiatu. W ciągu kolejnych dwóch dni 26-latek został zatrzymany przez pruszkowskich policjantów, a grodziscy funkcjonariusze zatrzymali 33-latka. Obaj mężczyźni byli wcześniej karani za podobne przestępstwa. Zebrane w sprawie materiały pozwoliły na przedstawienie Kamilowi K. i Jackowi W. zarzutów pobicia i kierowania gróźb karalnych wobec mężczyzny.

Decyzją prokuratora wobec obu zatrzymanych zastosowane zostały dozory policji i zakazy kontaktowania się z pokrzywdzonym. Popełnione przez nich przestępstwa zagrożone są karą do trzech lat pozbawienia wolności.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Fot. KPP Grodzisk Mazowiecki

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest