Mazowszanie łączą siły w grze o miliony!

Już dziś wieczorem SuperKumulacja w Polskim Lotto - zostań milionerem i zacznij spełniać swoje marzenia!
zachodniemazowsze
Fot. mat. promocyjne. Zasady gry w polskim Lotto są dziecinnie proste.

Chyba każdy z nas od czasu do czasu zastanawia się, jak to jest być milionerem. Często nawet wyobrażamy sobie, co byśmy zrobili, gdybyśmy to my, wygrali przysłowiową ‘szóstkę’?

W myślach planujemy na co byśmy ją wydali, oraz co zmienilibyśmy w swoim życiu. Niektórzy myślą o inwestycjach, inni woleliby poprostu odpocząć od pracy, I wydawać swoje pieniądze na przyjemności.

Jak wszyscy jednak dobrze wiemy – trafienie nagrody głównej w Lotto nie należy do najprostszych, dlatego większość z nas, zatrzymuje się na etapie marzeń. Zazwyczaj poprostu nie wierzymy w swoje szczęście, często nawet nie dając mu szansy.

Istnieje wiele sposobów na zwiększenie prawdobodobieństwa wygranej, a najpopularniejszym z nich jest poprostu zakup większej ilości zakładów.

Do tej pory, wiązało się to z dużo większym kosztem zakupu, jednak dzięki niedawnemu wprowadzeniu przez World Lottery Club zakładów grupowych w Polskim Lotto, szansa na wygranie przysłowiowej ‘szóstki’ jeszcze nigdy nie była tak blisko.

Zasady działania są dziecinnie proste – gdy wybierzemy np. Zakład grupowy Polskiego ‘dużego lotka’, za jedyne 7,5 zł otrzymamy aż 44 zakłady Lotto. Wykupując taki zakład, stajemy się jednym ze 150 graczy w danej grupie. Dzięki tak dużej ilości graczy oraz kombinacji zakładów – gracze zwiększają swoje szansę na wygraną, oraz obstawiają więcej liczb – za dużo mniejszą kwotę niżeli robiliby to indywidualnie.

Nagrody są następnie dzielone równo pomiędzy wszystkich graczy w danej grupie, a firma World Lottery Club nie pobiera od nich żadnych dodatkowych prowizji. Niewątpiwym atutem jest również fakt, że cała strona jak i obsługa klienta dostępne są w języku polskim, a gwarancja wypłat oraz łatwość obsługi, napewno dodatkowo wpływają na komfort gry.

Może to czas dla Ciebie żeby sprawdzić swoje szczęście?

Już dziś wieczorem SuperKumulacja w Polskim Lotto – zostań milionerem i zacznij spełniać swoje marzenia!

KLIKNIJ TUTAJ ABY ODEBRAĆ 44 ZAKŁADY LOTTO ZA JEDYNE 7,5 ZŁ.

18+ Obowiązuje Regulamin. W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 0177869869 ( Pon – Pn 10:00 – 18:00 ) lub poprzez e-mail support@wlcmail.com

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest