Nalot na magazyn narkotyków na Woli [FOTO, WIDEO]

Stołeczni mundurowi zatrzymali na Woli Marcina C., pseudokibica jednego z warszawskich klubów sportowych. Mężczyzna jest podejrzany o przygotowanie do wprowadzenia do obrotu znacznej ilości środków odurzających.
magazyn-narkotykow-wola-3
Fot. Komenda Stołeczna Policji. Kryminalni znaleźli w magazynie 4 kg marihuany i 50 g kokainy.

Policjanci ze stołecznego wydziału do spraw zwalczania przestępczości pseudokibiców oraz kryminalni z Bemowa od pewnego czasu przyglądali się działalności mężczyzny, który, jak wynikało z ich informacji, jest pseudokibicem jednego z warszawskich klubów sportowych. Funkcjonariusze ustalili, że 27-latek może posiadać znaczną ilość narkotyków. Do ich ukrycia miało mu służyć pomieszczenie w jednym w bloków na terenie Woli.

Mając pewność, gdzie znajduje się narkotykowy magazyn, policjanci przystąpili do działania. Zastali tam znanego im Marcina C., który na ich widok zaczął uciekać. Po krótkim pościgu 27-latek został zatrzymany. Podczas przeszukania magazynu policjanci znaleźli czarną torbę z czterema pakunkami oklejonymi taśmą. Ponadto odkryli tam substancje o różnej konsystencji i kolorze oraz elektroniczną wagę. Wszystkie środki trafiły do badań i okazało się, że jest to ponad 4 kilogramy marihuany oraz blisko 50 gramów kokainy. Policjanci ustalili, że mężczyzna prawdopodobnie przeznaczył narkotyki do sprzedaży. Po zebraniu materiału w tej sprawie został doprowadzony do wolskiej prokuratury, gdzie usłyszał zarzut. 27-latek został już tymczasowo aresztowany przez sąd.

Może mu grozić kara nawet do dwunastu lat więzienia.

magazyn-narkotykow-wola-2 magazyn-narkotykow-wola

magazyn-narkotykow-wola-3

Źródło: Komenda Stołeczna Policji Warszawa

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest